nowy samochód

Jak pozyskać nowy samochód za ułamek jego wartości?

Chcemy pozyskać nowy samochód do naszych codziennych potrzeb, ale nasza aktualna sytuacja ekonomiczna na to nie pozwala? Salony mają problem z dostępnością konkretnych modeli, a upatrzyliśmy sobie już wymarzony auto? W takich sytuacjach z pomocą mogą przyjść wypożyczalnie samochodowe – oferują one różne rodzaje wynajmu, które różnią się przede wszystkim okresem, w którym będziemy użytkowali dany pojazd.

 

Wynajem samochodu

Ostatnio najczęściej popularną wśród klientów wypożyczalni usługą staje się tzw. wynajem średnioterminowy. Przypomina to abonament, w którym płacimy stałą cenę za każdy miesiąc użytkowania auta. Okres, w którym oddaje się nam samochód do eksploatacji może trwać od jednego miesiąca do nawet roku, a jeżeli policzymy sobie dokładnie koszt tego rozwiązania, to może okazać się ono bardzo opłacalne. Na rynku dostępnych jest wiele wypożyczalni, ale warto rozglądać się za takimi, które mają rozbudowaną flotę modeli z różnych segmentów, a przy tym oferują dużą różnorodność w kwestii wyboru marki. Jedną z firm, które cieszą się dużym uznaniem klientów i fachową obsługą, jest np. Flex To Go – wypożyczalnia, która w swojej ofercie ma dostępne wiele popularnych marek takich jak SEAT, KIA, Renault, Mercedes czy Audi. Nie brakuje wśród nich zarówno kompaktowych aut do poruszania się w miejskiej dżungli, jak i pojazdów o bardziej sprecyzowanym przeznaczeniu – SUV-ów, vanów i samochodów bardziej luksusowych.

 

Dla kogo wynajem abonamentowy?

Przede wszystkim dla osób, które chcą unikać niepotrzebnych formalności i dodatkowych kosztów związanych z utrzymywaniem samochodu. Również dla przedsiębiorstw, które szukają samochodów dla pracowników w ramach rozwiązania tymczasowego. Firmy, które decydują się na takie rozwiązanie nie muszą się jednocześnie przejmować tym, że obciąży ono ich zdolność kredytową. Wynajem jest wydatkiem pozabilansowym, dlatego można je odliczyć od podatku. Flex To Go w ramach wypożyczenia, poza pakietem niezbędnych ubezpieczeń, oferuje również swoim klientom możliwość serwisowania, przeglądów czy np. wymiany opon w samochodzie. Nie musimy przeznaczać na to dodatkowych pieniędzy, gdyż wszystko wpisane jest w miesięczny, abonamentowy koszt, który ustalimy już na samym początku. Możemy także dopłacić do dodatkowych usług (m.in. zwiększenie miesięcznego limitu kilometrów) czy bogatszego wyposażenia.

 

Wynajem we Flex To Go

Kiedy zdecydujemy się na skorzystanie z usług wypożyczalni i mamy już mniej więcej koncepcję, jaki samochód nas interesuje, warto wejść na stronę internetową Flex To Go: www.flexmidrent.pl. Możemy tam przeglądać pojazdy z całej dostępnej puli. Podzielone są one według segmentów, a cena ich miesięcznego wynajmu zaczyna się już w okolicach 1390 zł. Gdy już wypełnimy formularz dotyczący wstępnej rezerwacji w dogodnym dla nas terminie, to skontaktuje się z nami przedstawiciel Flex To Go, żeby zapoznać nas z dodatkowymi szczegółami, odpowiedzieć na nasze pytania i umówić się na podpisanie umowy. Warto wiedzieć, że odebrać pojazd możemy nie tylko z siedziby wypożyczalni, ale także na terenie wskazanego przez nas wcześniej miejsca. Firma swoje oddziały ma zlokalizowane w większości dużych polskich ośrodków miejskich, także raczej nie powinno być problemu w znalezieniu jej filii blisko naszego miejsca zamieszkania czy pracy.