Palety drewniane PAKO BUD – typowe czy nietypowe?

Palety drewniane to wygodny sposób przewożenia towarów lub jego magazynowanie. Najpopularniejsze są palety jednorazowego użytku, ich zapotrzebowanie na rynku wciąż utrzymuje się na stałym poziomie. Jeśli zależy nam na ekonomicznym, szybkim i łatwym transporcie towarów, warto zapoczątkować współpracę z firmą, która przestrzega terminów i oferuje najwyższej jakości produkty. Rzetelnym partnerem będzie PAKO BUD zlokalizowana w Konstantynowie Łódzkim. Firma oferuje wytrzymałe i wielofunkcyjne produkty wykonane z dobrych jakościowo materiałów.

Czym charakteryzują się palety?

Palety to specjalne platformy, które służą do przenoszenia i magazynowania towarów. Produkty ustawiane na sztywnym podłożu palety są podnoszone i transportowane za pomocą wózka widłowego. Ten rodzaj opakowań najczęściej jest spotykany w sklepach, magazynach i zakładach przemysłowych. Jeśli zależy nam na szybkim i wygodnym przewożeniu towarów oraz na ekonomicznym jego składowaniu, warto nawiązać współpracę z firmą PAKO BUD (http://pakobud.com.pl/), w ofercie której znajdziemy standardowe rozmiary palet, wykonanych z dobrych jakościowo i gatunkowo materiałów. Wykwalifikowana kadra, terminowość i solidnie wykonane, wielofunkcyjne palety PAKO BUD posłużą nam przez długi czas.

Palety nietypowe dostępne w ofercie PAKO BUD

Wśród palet produkowanych przez firmę znajdują się: palety typowe oraz nietypowe, przy czym te ostatnie cechują się odbiegającymi od standardowych wymiarami i kształtem, nierzadko odznaczając się nieregularnym układem desek lub klocków. Palety nietypowe znajdują zastosowanie w nietypowych liniach produkcyjnych i w transporcie. Dzięki paletom tego rodzaju możliwy jest przewóz towarów o niestandardowym kształcie i rozmiarze, a także towarów niestabilnych. W ofercie palet nietypowych znajdują się: drewniane lite, pokryte płytą, palety dwu- oraz czterowjazdowe. Do największych zalet palet nietypowych należą lekkość, dobre parametry nośności, a także stabilność. Palety nietypowe doskonale spełniają swoją rolę podczas eksportu towarów, a oprócz tego spełniają wymagane normy.

Czym odznaczają się palety typowe?

Palety typowe produkowane przez firmę PAKO BUD są używane głównie do transportu towarów. Palety typowe charakteryzują się standardowymi wymiarami, są bardzo wytrzymałe i gwarantują długi czas użytkowania. Palety typowe solidnie zabezpieczają ładunek, są trwałe i znajdują zastosowanie przy przewożeniu ciężkich towarów. Palety typowe to opakowania wielokrotnego użytku, które cechują się wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych.

Wszystkie produkty są wykonywane przy zastosowaniu zaawansowanej technologii spełniającej wymagania normy FAO/IPPC/ISPM 15. Rozsądne ceny, odpowiednie wyposażenie w specjalistyczne maszyny, narzędzia i materiały oraz profesjonalna i wykwalifikowana kadra pracownicza sprawiają, że współpraca z PAKO BUD to czysta przyjemność. Więcej informacji na temat oferty PAKO BUD znajduje się pod adresem: http://pakobud.com.pl/opakowania-transportowe/palety/.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *