przydomowy kort tenisowy

Nowoczesne nawierzchnie o szerokim zastosowaniu

Nawierzchnie z tworzyw sztucznych to w ostatnim czasie popularne i dość nowoczesne rozwiązanie służące do wykonywania ciągów komunikacyjnych. Moduły marki NOCERO sprawdzą się doskonale na placach zabaw i boiskach sportowych, a także wewnątrz hal czy garaży. Cieszą się one ogromnym uznaniem wśród użytkowników, ponieważ odznaczają się dużą wytrzymałością i zapewniają należyte bezpieczeństwo. Jakie są zalety nawierzchni sportowo-rekreacyjnych? W jakich miejscach warto je zamontować?

Właściwości nawierzchni NOCERO

Nawierzchnia modułowa cechuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz brakiem podatności na działanie promieni UV czy substancji chemicznych. Z tego powodu można zdecydować się na jej montaż zarówno w przestrzeni otwartej, jak i w zamkniętych obiektach. Moduły NOCERO wykazują dużą elastyczność, co wpływa na komfort podczas prowadzenia sportowych rozgrywek. Materiały wykorzystane do ich produkcji charakteryzują się wodoprzepuszczalnością, dzięki czemu umożliwiają użytkowanie ciągu komunikacyjnego w trakcie niekorzystnych warunków pogodowych. Ta właściwość przekłada się również na zachowanie równowagi w gospodarce wodnej podłoża. Tworzywa służące do wykonania tego typu dróg są bezpieczne dla środowiska i nadają się do recyklingu. Właśnie dlatego, nawierzchnie NOCERO to trwałe, ekologiczne oraz wieloletnie rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu. 

Uniwersalne zastosowanie modułów

Nawierzchnia sportowo-rekreacyjna może posłużyć do budowy boisk o różnorodnym przeznaczeniu, w tym do gry w piłkę nożną, siatkówkę czy badmintona. Z jej pomocą można również wykonać przydomowy kort tenisowy, który zapewni odpowiednią przyczepność w trakcie dynamicznych, meczów. Moduły o właściwej twardości są idealną alternatywą na placach zabaw, gdzie umożliwiają dzieciom bezpieczne spędzanie czasu. Nawierzchnie NOCERO warto zastosować pod urządzeniami, takimi jak karuzele, huśtawki oraz zjeżdżalnie. Stanowią one unikatowy materiał do wykonania przestrzeni rekreacyjnych dla małych i dorosłych użytkowników.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *