Z serii porady dla mężczyzn, czyli czego nie robić na randce

Czy istnieją jakieś zasady, które mówią o tym czego mężczyzna nie powinien robić na randce? Oczywiście, że tak. Zbiór takich zasad został opracowany przez kobiety, które z doświadczenia wiedzą, jakie błędy popełniają mężczyźni i co sprawiło, że mężczyzna nie zyskał na tej pierwszej randce w ich mniemaniu.

Mężczyźni według kobiet, bardzo często nie są sobą na randkach i udają kogoś, kim nie są. Jest to zapewne spowodowane chęcią przypodobania się i zaimponowania kobiecie. Błąd – nawet jeśli wydaje nam się, że jest to to fajne i nie zostanie zauważone – to jesteśmy w błędzie. Kobiety są bardzo spostrzegawcze i z pewnością dostrzegą, że opowiadane bajki są tymi wysnutymi i nieprawdziwymi. Zamiast więc zaimponowania kobiecie – stracimy jej zaufanie.

Kolejną kwestią jest sam ubiór, do którego niestety nie zawsze przywiązuje się wagę. Czego nie robić? Nie zakładać dresów, sportowego obuwia. W zamian tego postawmy na elegancki ubiór, elegancką koszulę i eleganckie buty. Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia – otóż ma znaczenie. Poprzez ubiór pokazujemy w pewnym sensie szacunek, który jest niesamowicie istotny.

Kolejnej rzeczy, której nie powinieneś robić, jest proszenie bądź sugerowanie kobiecie, że powinna zapłacić czy też dołożyć się do rachunku. Mimo, że jest równouprawnienie, to tego typu zachowanie jest zupełnie nie na miejscu. Mężczyzna musi być mężczyzną i powinien samodzielnie uregulować rachunek w restauracji czy w kawiarni. Kobiety, które zostały poproszone o uregulowanie rachunku na pierwszej randce mówią, że właśnie ten epizod wywołał w nich bardzo negatywne odczucie i zdecydował o tym, że straciły zainteresowanie.

Nic tak nie potrafi zgorszyć, jak chamskie zachowanie, częste wulgaryzmy i nieodpowiednie zachowanie. Zamiast używać przekleństw – spróbuj ugryźć się w język i w inny sposób wyrazić swoje emocje. Staraj się być miły i uprzejmy – to dla kobiety bardzo ważne. Zamiast gadania bez przerwy – staraj się słuchać.

Nie przechodź w drzwiach jako pierwszy, nie zaczynaj jeść swojego dania jako pierwszy i nie odbieraj telefonu na randce. Są to bardzo drobne szczegóły, które potrafią stworzyć bardzo negatywne wrażenie. Telefon powinieneś wyciszyć, kobietę przepuścić w drzwiach i poczekać, aż ona zacznie jeść jako pierwsza. Jednym słowem – staraj się ją traktować jak księżniczkę, która potrzebuje Twojej pomocy, miłego słowa i zrozumienia.

Nie rozmawiaj tylko o sobie, o tym co lubisz a czego nie, co Ci przeszkadza, a co uszczęśliwia. Spraw, by wiedziała, że najbardziej interesuje Cię ona – kobieta, z którą wybrałeś się na randkę. Rozmawiaj na tematy, które ona poruszyła jednocześnie nie zadając zbyt wielu, dociekliwych pytań. Mężczyźni, którzy zadają ich zbyt wiele na tematy, które mogą okazać się krępujące uważani będą za wścibskich.

Z pewnością tych kilka rad pomoże Ci stać się bardziej doświadczonym w kwestii randkowania i już teraz będziesz wiedział, czego nie powinieneś robić na randce. Kobiety są bardzo spostrzegawcze – więc jeśli myślisz, że coś zostanie niezauważone to jesteś w błędzie.

Dzięki uwodzenie.org poznasz najlepsze teksty na podryw!