Sklep erotyczny online

Jak przełamać monotonię w sypialni

Prędzej czy później każdą parę czeka stagnacja. Kryzys może nas dopaść także w sferze seksualnej. Ma to głównie miejsce, gdy uprawiacie seks w kreślonych miejscach i pozycjach. Jednak niewiele trzeba, by urozmaicić życie intymne – może to zaowocować umocnieniem związku oraz doskonałą zabawą.

Pozwól zadziałać swojej wyobraźni
W łóżku tak naprawdę sami się ograniczamy. Często boimy się powiedzieć partnerowi, że chcielibyśmy wprowadzić coś nowego – miejsce, pozycje, stroje, przebieranki, itd. Jednak szczera rozmowa to podstawa udanego życia domowego i seksualnego. O seksie trzeba rozmawiać i nie traktować go jak tabu. Nic tak nie dodaje pikanterii jak seks w zakazanym miejscu. Jeśli będziecie sami na spacerze w lesie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by podrażnić się z partnerem (lub nawet zainicjować stosunek), a następnie kochać się w progu mieszkania. Warto wyjść spoza czterech ścian sypialni – seks na blacie w kuchni, seks w wannie lub na parapecie – opcji jest wiele, a każda sprawi, że nas związek może przeżywać drugą młodość. Jeżeli zazwyczaj kochacie się w jednej pozycji to można kupić Kamasutrę i próbować czegoś nowego.

Zabawki w sypialni
Większość mężczyzn marzy o seksie z seksowną nauczycielką, pokojówką, uczennicą. Dlatego opłaca się kupić taki strój i włożyć go na upojną noc. Mężczyzna na pewno na długo zapamięta taki wieczór. Następnym razem w łóżku zawiąż mu oczy. Taką opaskę bardzo łatwo kupić albo zrobić samemu. To, że nie będzie mógł cię zobaczyć, dodatkowo rozpali jego zmysły. Dobrym wyjście jest także sprawienie sobie seksualnych zabawek, które ożywią każdy związek. Stymulator oralny, wibrator, dildo, pejcz – wszystko to sprawi, że już nigdy w Waszej sypialni nie zawita nuda.

Polecamy również: wibrator da dwojga

Nie warto czekać, aż w nasz związek wkradnie się rutyna. Ciekawym uatrakcyjnieniem naszego życia intymnego są gadżety erotyczne i sex zabawki. Seks nie powinien być poważny i monotonny. Jeżeli możecie się śmiać i świetnie bawić to nigdy nie będziecie sobą znudzeni. Należy pamiętać, że rutyna to największy wróg każdego związku.

Źródło: Sklep erotyczny online