Tenga Egg

Czy warto kupić masturbator Tenga?

Marka Tenga to japońska firma stawiająca na innowacje i niesamowity design w branży gadżetów erotycznych. Twórca marki Koichi Matsumoto szukając pomysłu na biznes stwierdził, że rynek gadżetów erotycznych dla panów jest niezwykle ubogi i jednorodny, a oferowane produkty są brzydkie i niepraktyczne. Dlatego też przez 3 lata pracował na masturbatorami dla panów, które będą inne i wyjątkowe.

W 2005 roku firma wypuściła na rynek japoński pierwsze masturbatory Tenga, a mianowicie model Tenga CUP. Produkty były na tyle innowacyjne i pożądane przez klientów, że pierwsza partia licząca 50000 sztuk rozeszła się jeszcze w przedsprzedaży, a zainteresowanie produktami przerosło najśmielsze oczekiwania twórcy. Bowiem w pierwszym roku Tenga sprzedała aż milion sztuk swoich masturbatorów.

Czym wyróżniają się masturbatory Tenga?

Są to dopieszczone w każdym calu zabawki dla panów. Dopieszczone zarówno pod względem technicznym jak i designerskim. Projekty i prototypy tworzone są tak długo, aż wszystko będzie działało i wyglądało perfekcyjnie. Bo takie jest główne założenie marki, która stawia na perfekcję i wygodę użytkowania. Dodatkowym plusem masturbatorów Tenga jest ich niezwykły wygląd, który znacząco różni się od produktów konkurencji. Gadżety japońskiej marki nie przypominają wulgarnych zabawek i sztucznych pochw z wątpliwej jakości komponentów. To małe dzieła sztuki, które dają uciechę nie tylko ciału, ale także łechtają oko. Przykładem może być chociażby Tenga Egg, czyli dyskretny, mały masturbator, który przypomina jajeczko. Można je bez skrępowania zabrać ze sobą w delegację lub postawić na półce z książkami.

Niezwykłe tworzywo zwane elastomer

Masturbatory Tenga mają odznaczać się również tworzywem, z którego są zrobione. Dlatego też firma Tenga wykorzystała do ich tworzenia i produkcji niezwykły elastomer. Jest to żelowa, przyjemna dla ciała substancja o bardzo dużej elastyczności, a jednocześnie dużej trwałości. Dzięki temu mężczyzna odczuwa przyjemność porównywalną z ludzką skórą, a stymulacja jest wzmacniania poprzez różnego rodzaju wypustki umieszczone wewnątrz masturbatorów Tenga.

Tenga Spinner czyli innowacyjny skręt

To niezwykle innowacyjna linia męskich masturbatorów, która opiera swoje działanie na zatopionej w elastomerze, stymulującej sprężynie. Dzięki kurczliwym właściwościom sprężyny oraz jej połączeniu z elastycznym elastomerem podczas każdego ruchu w masturbatorze Tenga dochodzi do skrętnego ruchu, który zaciska masturbator wokół penisa. Powoduje to spotęgowanie doznań porównywalnych do mocnego uścisku dłoni na prąciu. W zależności od wybranego modelu: TETRA, HEXA lub SHELL doznania mężczyzny mogą być subtelne, umiarkowane lub mocne. Dlatego też wybór odpowiedniego Spinnera powinien być uwarunkowany indywidualnymi preferencjami mężczyzny.

Tenga Egg czyli jajeczko dające przyjemność

To najmniejszy, a zarazem najtańszy z masturbatorów firmy Tenga. Swoimi kształtem odnosi się do jajka, stąd też jego nazwa. Dzięki takiemu zabiegowi masturbator Tenga Egg jest niezwykle poręczny, dyskretny, a zarazem potrafi dostarczać wielu ciekawych stymulacji. Tutaj stwierdzenie „mały, ale wariat” jest jak najbardziej zasadne. Z zewnątrz Tenga Egg posiada twardą skorupkę, a po jej ściągnięciu mamy małe jajeczko z miękkiego elastomeru. Jednak to wypustki, kulki i wgłębienia wewnątrz jajeczka dostarczają panom prawdziwej frajdy. Każdy model posiada inną strukturę wewnątrz, a co za tym idzie ilość doznań i ich intensywność jest uzależniona od zakupionego modelu. Tenga Egg może być używane jedynie przez mężczyznę jak i w parze, gdzie partner lub partnerka przy użyciu jajka stymuluje penisa, co wprowadza powiem świeżości do sypialni.

Tenga Flip Orb czyli masujące kuleczki

Ten model to chyba najbardziej zaawansowany masturbator Tenga z bogatej oferty marki. Niezwykłe połączenie plastiku, designu, elastomeru i masujących kuleczek, które ukryte są w żelowym tworzywie wewnątrz masturbatora. Dodatkowo Flip Orb można otworzyć i przyjrzeć się jak wygląda w środku, dokładnie go umyć lub zaaplikować ulubiony środek nawilżający. Zastosowanie kulek z „twardego” plastiku zatopionych wewnątrz żelu daje mocną, aczkolwiek przyjemną stymulację doprowadzając do niesamowitych orgazmów. Mężczyźni używający masturbatorów Tenga Flip Orb twierdzą, że są to unikalne doznania, a ich intensywność przerosła ich najśmielsze oczekiwania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *