płytki do łazienki

Jak wybrać markę płytek?

Urządzając łazienkę trzeba dokonać wielu trudnych decyzji. Wybór armatury oraz płytek często stwarza sporo problemów. Same płytki potrafią w dużej mierze stworzyć odpowiedni klimat we wnętrzu i całkowicie je odmienić. Na które marki warto się decydować? Jak dopasować odpowiednie płytki do swojej łazienki? Podpowiadamy.

Ceramika Tubądzin – producent znany od lat

Warto postawić na płytki łazienkowe polskich producentów, którzy znani są od pokoleń i oferują ceramikę wysokiej jakości. Bardzo często są to płytki modne i nawiązujące do najnowszych trendów. Podobnie jak Tubądzin, również Ceramika Końskie gwarantuje szeroką gamę ciekawych propozycji. Producent słynie z wysokiej jakości oraz ciekawych i niebanalnych wzorów swoich płytek ceramicznych do łazienki. Bogaty wybór płytek różnych polskich i zagranicznych producentów można znaleźć na przykład w sklepie https://plytki24.pl/ oraz innych sklepach internetowych.

Ogromną popularnością wśród projektantów wnętrz ceniących sobie nowoczesny design cieszą się również płytki Paradyż, które występują w licznych wzorach i wariantach. Paradyż to firma ceniona przez Polaków od lat, z uwagi na wytrzymałość swoich produktów.

Modne i trwałe płytki do łazienki

Warto szukać inspiracji właśnie w Internecie, ponieważ można tam znaleźć doskonały asortyment najnowszych wzorów. Obecnie modne są bardzo płytki łazienkowe w dużych rozmiarach, jednak można zdecydować się również na modele znacznie mniejsze, jeżeli pasują do aranżacji wnętrza. Warto także zwrócić uwagę na płytki Cerrad, które słyną ze swojej wysokiej jakości oraz funkcjonalne rozwiązania od Domino. Ważne, żeby sam produkt był trwały i solidny, ponieważ płytki w łazience układa się zwykle na długie lata. Ich wymiana wymaga kucia w łazience i jest niezwykle kosztowna. Wybierając modele dość uniwersalne nie trzeba się obawiać, że z czasem staną się niemodne. Obecnie w modzie są raczej jasne łazienki, dlatego najwięcej można znaleźć właśnie tego typu płytek łazienkowych.