Best Western

Co warto wiedzieć o sieci hotelewej Best Western?

Powstała w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych sieć hoteli, której podstawowym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie – tak, aby każdy klient, który opuszcza nasze progi, wychodził zadowolony i chciał do nas wrócić.
Obecnie hotele marki Best Western można znaleźć w ponad 100 krajach na całym świecie.

Najwyższe standardy obsługi

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powinna przebiegać prawidłowa obsługa klienta w hotelu – koniecznie odwiedź Best Western. Wszyscy pracownicy hotelu przechodzą szereg szkoleń, dzięki którym można powiedzieć, że obsługę klienta wynieśli do rangi sztuki. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów biznesowych, a także turystów z kraju i zagranicy. Nasza obsługa zna kilka języków obcych, co ułatwia kontakt z osobami niepolskojęzycznymi.

Dzięki naszym oddanym pracownikom, pokoje hotelowe są czyste i zadbane, wyposażone tak, aby zapewnić klientom jak największą wygodę.

Na całym świecie – „gdziekolwiek zabierze Cię życie, Best Western tam na Ciebie czeka”

Best Western posiada ponad 4200 hoteli na całym świecie, dlatego w niemalże każdym miejscu na świecie znajdziesz u nas wygodny pokój, a przy tym miłą i profesjonalną obsługę, która w dyskretny sposób sprawi, że poczujesz się jak w domu.

Zapewniamy darmowy, szybki internet, a w większości naszych obiektów śniadanie jest już wliczone w cenę pokoju hotelowego.

Na naszej stronie można znaleźć szereg ofert specjalnych, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, bowiem lubimy, kiedy nasi klienci mogą odłożyć trochę pieniędzy – aby odwiedzać nas częściej.

Jeśli jesteś częstym gościem w naszych hotelach, zachęcamy do skorzystania z Best Western Rewards – programu lojalnościowego, który daje szereg korzyści – między innymi zniżki na posiłki w hotelowych restauracjach.

Komfortowe pokoje w całym kraju

Gdziekolwiek w Polsce postanowisz się udać, w każdej części kraju znajdziesz nasze komfortowe i doskonale wyposażone pokoje. Standardowo, w wyposażeniu każdego pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem, uprzyjemniający pobyt i pozwalający zrelaksować się po długim dniu przy dobrym filmie, biurko (jeśli potrzebujesz popracować), a także zestaw do parzenia kawy lub herbaty – aby przyjemnie rozpocząć nowy dzień.
W niektórych lokalizacjach, pokoje są wyposażone w kuchenki mikrofalowe oraz minibarki.
Aby upewnić się co do wyposażenia pokoi, zapraszamy do kontaktu z wybranym hotelem.