dealer BMW

Sprzedawca samochodów u dealera BMW

Każdy z nas marzy o idealnej pracy, która będzie źródłem codziennej satysfakcji, jak również – nie ma w tym nic dziwnego – dobrych zarobków. Doskonałym rozwiązaniem byłaby możliwość połączenia codziennie wykonywanego zajęcia z pasją, którą można by nieustannie rozwijać, doskonaląc się w wyznaczonym sobie kierunku. Z pewnością wiele osób uważa, że znalezienie takiej pracy graniczy z cudem, ale przecież cuda się zdarzają – zaaplikuj już dziś: http://www.praca-dealerbmw.pl/

 

Praca w BMW czeka właśnie na Ciebie – miłośnika motoryzacji, który pragnie odmienić swoje życie! Niewątpliwie każdy, kto miał kiedykolwiek chociażby najmniejszą styczność z tematyką samochodową, zna cenioną na całym świecie, doświadczoną w branży markę BMW.

 

Kariera u tego znanego producenta pojazdów marki premium stoi przed Tobą otworem – wystarczy, że zechcesz wejść do tego fantastycznego świata i przekonać się, że można połączyć pracę z pasją. Jesteś gotowy na podjęcie jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu i rozpoczęcie kariery, która otworzy przed Tobą drzwi do sukcesu?  Jednym ze stanowisk, na które poszukujemy pracowników, jest sprzedawca samochodów u dealera BMW. To wymarzone zajęcie dla osób młodych, ambitnych, wygadanych, które nie boją się podejmować nowych, często trudnych wyzwań.

 

Osoby chętne dołączyć do naszego zespołu powinny wyróżniać się wysoką kulturą osobistą, a także umiejętnością nawiązywania szybkich i długofalowych kontaktów z klientami. Dobrze, jeśli potencjalni kandydaci na stanowisko sprzedawcy samochodów odznaczali się także znajomością języków obcych, a przede wszystkim angielskiego na poziomie komunikatywnym.  Preferowani kandydaci powinni również charakteryzować się umiejętnością pracy w grupie. Tworzymy zgrany zespół, który chcemy poszerzyć o nowych, pełnych zapału do pracy miłośników motoryzacji. Zapewniamy dużo różnorodnych możliwości rozwoju w wielu salonach BMW w miastach na terenie całego kraju.

 

Oferujemy szereg szkoleń poszerzających kwalifikacje, które jednocześnie pozwalają rozwijać zawodowe pasje.  Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj – złóż aplikację na stanowisko sprzedawcy samochodów w wybranym przez Ciebie mieście już dzisiaj. Weź los w swoje ręce i stań się częścią naszego sukcesu. Jesteśmy przekonani, że praca w jednym z naszych salonów samochodów marki premium spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Wierzymy, że to właśnie u nas znajdziesz wymarzone zatrudnienie na doskonałych warunkach, które da Ci nie