E-spotkania.pl

Pragniemy przedstawić portal www.e-spotkania.pl

A po nocy przychodzi dzień Pandemia koronawirusa 2020 zmieniła życie wielu ludzi. Akcja „zostań w domu” przyczyniła się do powstania poczucia odizolowania. Natłok informacji, sprzeczne komunikaty spowodowały chaos,panikę wśród społeczeństwa. Jak odnaleźć się w tej rzeczywistości? www.E-spotkania.pl

„Garść szczegółów” aby przybliżyć ideę:

w obecnej chwili każdy z nas zmierza się z pandemią i doświadczeniem kruchości życia – jednocześnie widząc jego delikatność. Zdecydowaliśmy się, aby poprosić  Ciebie o wsparcie naszego projektu. Pragniemy przedstawić portal www.e-spotkania.pl, którego głównym założeniem jest pełne optymizmu spojrzenie na przyszłość z obecnej sytuacji związanej z COVID-19.

E-spotkania.pl

Naszym celem, a zarazem ambicją, jest stworzenie platformy, w którym zagubiony i przytłoczony niespodziewanym kryzysem człowiek, spojrzy na niemoc całego świata – oczami optymisty. Serwis ma na celu jednoczenie, mobilizowanie do działania, ludzi potrzebujących wsparcia i adaptacji w nowej rzeczywistości. Często są to osoby, które nagle straciły pracę i zostały bez środków do życia, lub co więcej – doświadczyły straty kogoś bliskiego. Projekt ruszył  w kwietniu br., dlatego zależy nam na współpracy z wyjątkowymi ludźmi. Korzystając z Twojego autorytetu, pragnę poprosić o emocjonalne wparcie i dobre słowo dla ludzi, którzy znajdują się teraz w złym położeniu – czy to duchowym, czy życiowym. Nawiązujemy kontakt z profesorami medycyny, psychologii, ale też politykami i osobami, których osobowość przyczyni się do rozwoju i nada charakter projektowi ( do tej pory wypowiedzieli się m.in. Maciej Orłoś czy Waldemar Malicki ). Serwis jest promowany intensywnie na rynku polskim. Pragnę nadmienić, iż platforma  posiada korespondentów z „całego świata” – na dziś są oni z Kanady, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Filipin, Indii, Brazylii, Hiszpanii i Kenii.

E-spotkania.pl

Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcesz  przyłączyć się do współpracy oraz wesprzeć naszą pracę nad serwisem www.e-spotkania.pl i zagościć z napisanym „od serca” specjalnym materiałem, wspomagając nas w dotarciu do jak największego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że wspólnie zachęcimy innych, aby dołączyli do naszej inicjatywy. Razem spójrzmy w przyszłość zza pleców koronawirusa – oczywiście optymistyczną przyszłość! Możemy  zaproponować Tobie  przesłanie tekstu, gdzie będzie zawarta pełna informacja o Twojej  aktywności.

E-spotkania.pl

Oczekując na życzliwą odpowiedź, prosimy  o przedstawienie swojego punktu widzenia w tym właśnie „duchu”. Niech będą to wartościowe rady/porady/ wizje. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Czekamy tylko na Ciebie !

Galeria osób, które dla nas napisały: https://e-spotkania.pl/strona-glowna/napisali-dla-nas/

Alex

Koordynator projektu