Volkswagen Up United

Nowoczesne auta VW

Volkswagen jest niemiecką marką samochodów, obecną na rynku od 1938 roku. Na giełdzie natomiast spółka notowana jest od roku 2003. Co ciekawe, pierwszy samochód firmy był wyprodukowany na zlecenie Adolfa Hitlera. Od tamtej pory motoryzacja przeszła prawdziwą rewolucję, a VW wręcz wyznaczał w niej trendy. Stąd też dziś na rynku jest wiele modeli marki, w tym te najnowsze – samochody przyszłości.

Volkswagen Up United – małe auto z wielkimi możliwościami

Jednym z najnowszych modeli wypuszczonych pod marką Volkswagen jest VW Up United. Samochód ten charakteryzuje się małym rozmiarem, zgrabnym kształtem i mnogością nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest kierownica multifunkcyjna, która pozwoli na w pełni komfortowe i bezpieczne prowadzenie pojazdu. Oprócz kierowania można przy jej pomocy także sterować systemem Infotainment, wyświetlaczem wielofunkcyjnym i opcjonalnie telefonem bez konieczności zdejmowania rąk z eleganckiej, obszytej skórą kierownicy.

Przy otwieraniu drzwi wita nas aluminiowa, połyskująca listwa progowa z napisem „UNITED”, świadcząca o wyjątkowości tego samochodu. Profilowane siedzenia z tapicerką specjalną dedykowaną specjalnie temu modelowi zapewniają wygodę oraz komfort, a kontrastowy podwójny szew i niebieskie akcenty na środkowej części oparć przyciągają uwagę i dodają wnętrzu wyjątkowości.

By poznać szczegóły najnowszej oferty samochodów, wystarczy wejść na stronę https://centrumwroclaw.pl/vw/.

Volkswagen T-Roc

Innym nowoczesnym modelem od VW jest T-ROC, czyli SUV naszpikowany nowoczesnymi systemami wspomagającymi. Wśród nich znajdziemy funkcje, takie jak Lane Assist, wspomagający jazdę na właściwym pasie; asystent jazdy w korkach, który pozwala, by samochód mógł samodzielnie podążać za jadącym z przodu pojazdem, utrzymując wybrany pas; Emergency Assist pomagający uniknąć wypadku, a także Park Assist, czujnik Blind Spot czy system rozpoznający zmęczenie kierowcy. A wszystko to odbywa się w niezwykle przestronnym wnętrzu z wysoko zamontowanymi, regulowanymi fotelami, panoramicznym dachem i dużym bagażnikiem. Jest to więc doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań z niezwykłą wygodą i komfortem. Ponadto, system nagłaśniający beats i najlepsze sytemy nawigacyjne gwarantują wspaniałe wrażenia z jazdy.

Nowoczesne silniki T-Roca zapewniają dużą moc przy niskim zużyciu paliwa. Dynamiczna i oszczędna natura jednostek benzynowych TSI i wysokoprężnych TDI spełni oczekiwania osób, które lubią dużo podróżować oraz oczekują ekonomicznej jazdy.

W pełni elektryczny Volkswagen ID.4

Jeśli mowa o nowoczesnych samochodach, nie można pominąć tych elektrycznych, które uznawane są za wozy przyszłości. Jednym z nich jest VW ID.4, który jest zasilany energią. Wybierając go, do dyspozycji dostajesz akumulator o pojemności netto 77 kWh, zasięg w warunkach zbliżonych do rzeczywistych wynoszący 360-523 km2 oraz moc systemową 150 kW z Performance Upgrade. Główną zaletą takiego auta jest to, że może być ładowane prawie wszędzie. W domu zrobisz to prądem z gniazdka domowej instalacji elektrycznej lub korzystając z opcjonalnego ID. Charger 1 z mocą ładowania do 7,2 kW(Pure) lub 11 kW(Pro). Wiele publicznych stacji ładowania przy stacjach benzynowych i autostradach umożliwia również sprawne ładowanie prądem stałym. Wariant Pro VW ID.4 może być na nich ładowany z mocą nawet 125 kW. To ekologiczne rozwiązanie zamknięte jest w zgrabnym opływowym kształcie SUVa, a uzupełnia je niezwykle nowoczesne i inteligentne wnętrze. Funkcje, na jakie warto tu zwrócić uwagę to: asystent mowy, Keyless Access czy wyświetlacz Head-up.