Kaszmirowe materace

Kaszmirowe materace do hotelu

W naszym sklepie kaszmirowysen.pl oferujemy Państwu wysokiej jakości, trwałe i wykonane z najlepszych materiałów materace. Wszystkie posiadają pocketowy wkład wewnętrzny, czyniący je bardzo trwałymi i wygodnymi. Zadbaliśmy o każdy szczegół zwracając uwagę również na najbliższy ciału element jakim jest pokrowiec.

Nasze pokrowce mają wysoką jakość, są eleganckie i komfortowe. Co czyni je tak wyjątkowymi? Uszyte są ze szlachetnej wełny kaszmirskiej pozyskiwanej poprzez ręczne wyczesywanie kóz kaszmirskich. Po wyczesaniu włosie zewnętrzne jest ręcznie oddzielane od puchowego. Mięsistość i grubość pokrowiec zyskuje poprzez odpowiednią gramaturę, która wynosi aż 450g/m2. Pokrowiec jest puszysty, miękki. Pikowany laserowo i dodatkowo wzmocniony siatką wentylującą 3D, która czyni go trwałym. Co powinniśmy rozumieć pod pojęciem „pikowany laserowo”? Posiada wszystkie cechy pikowanego pokrowca jednak nie jest połączony z owatą. Dzięki temu bez problemu możemy go zmieścić do pralki. Każdy pokrowiec posiada wszyty suwak w kształcie litery „L”, pozwalający na zdjęcie i wypranie go.

Materace hotelowe premium

Główną rolą pokrowca jest ochrona materaca przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Pokrowce posiadają właściwości antybakteryjne, antyalergiczne, pochłaniają nadmiar wilgoci. Każdemu z nas zależy by pokrowiec jak najdłużej zachował swoje właściwości i by długo służył nam w niezmienionym stanie. Pokrowiec zwiększa komfort snu, ma właściwości antyalergiczne i pielęgnacyjne. Jednak bardzo ważne jest by utrzymywać go w czystości. Pokrowce kaszmirowe dobrze jest prać przynajmniej raz na pół roku. Należy stosować się ściśle do zaleceń producenta: prać w odpowiedniej temperaturze, stosować odpowiednie środki piorące, dostosować sposób suszenia. Zobacz pełną ofertę materacy hotelowych na https://www.kaszmirowysen.pl/blog/materace-dla-hoteli

Wytyczne, które najczęściej spotkamy na metkach:

  • przed wrzuceniem pokrowca do pralki należy zasunąć zamek, pokrowiec złożyć w kostkę lub zwinąć w rulon

  • stosuj delikatne środki piorące, pomijając płyn do płukania ,który może pozbawić go przewiewności czy właściwości antyalergicznych

  • należy unikać stosowania wybielaczy

Przed ponownym nałożeniem pokrowca na materac upewnijmy się, że jest całkowicie suchy. Jeżeli będziemy dbać o pokrowiec będzie umilał nam sen przez długi czas.