stojaki na drewno

Drewutnia metalowa na drewno opałowe – doskonałe rozwiązanie dla naszego ogrodu

Składowanie drewna opałowego wykorzystywanego do utrzymania temperatury, a także przy przygotowaniu grilla również wymaga odpowiedniego miejsca. Aby zapewnić wysoką efektywność spalania, należy dokładnie wybrać zarówno miejsce do przechowywania, formę układania, jak i odpowiednią wielkość drewna.

Niezależnie od tego, czy planowane jest suszenie opału wewnątrz, czy na zewnątrz pomieszczenia, wystarczy odpowiednio dobrana drewutnia metalowa i przechowywanie drewna może być bardziej skuteczne i praktyczne. Produkty GRAB 1 i GRAB 2 to stabilne konstrukcje, które ułatwić mogą przechowywanie opału…

Doskonałe uzupełnienie dekoracyjne wnętrza do twojego pomieszczenia a także świetne miejsce na przechowywanie drewna – te właśnie główne cechy jakie posiada okrągły kosz na drewno GRAB 1. Stosowanie tego produktu umożliwi upiększenie wnętrza zarówno nowoczesnych, praktycznych mieszkań, będzie również stanowił doskonałe uzupełnienie tradycyjnie przygotowanych budynków. Atutem przechowywania w mieszkaniu drewna jest również fakt, że nie trzeba co chwilę donosić opału do grzejącego kominka. Głównymi cechami wyróżniającymi stojak są jego wytrzymałość oraz praktyczność. Jako że drewutnia przygotowana została z dobrego gatunku stali zabezpieczonego dodatkowo przed korozją, może z powodzeniem być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania. Taras, trawnik, płyta betonowa, niezależnie od podłoża, można odpowiednio ustawić składane, nierdzewne stojaki na drewno, które zapewniać będą ochronę drewna i jego równomierne suszenie dzięki otwartej budowie stojaka. Piękny design oraz duża pojemność umożliwia pomieszczenie znacznej ilości drewna, co ułatwi jego przechowywanie przy małej powierzchni wokół mieszkania.Bardzo komfortowe są również wymiary urządzeń. Średnica wewnętrzna oraz zewnętrzna drewutni o kształcie koła oscyluje w granicach 80 – 100 cm. Takie wymiary pozwalają na możliwość ustawienia produktu w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Można również zamówić pojemne regały, które pozwolą na składowanie drewna pod ścianą mieszkania w sposób praktyczny z zachowaniem estetyki.Optymalna wartość długości fragmentów drewna w dolnej warstwie powinna wynosić około 34 cm, więc większe fragmenty opału jak i mniejsze kawałki z powodzeniem mogą być składowane w drewutni. Wygodna konstrukcja urządzeń pozwoli ustawić je w dowolnym miejscu bez żadnych problemów.

By zapewnić odpowiednią ochronę drewna przed deszczem, można zamówić również wygodne pokrowce dopasowane do rodzaju drewutni. Pokrowce w zależności od rozmiarów dobierane są w ten sposób, by dopasować je do parametrów danego drzewa. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed gwałtownymi ulewami i deszczem, które mogą zalewać schnący opał. Wysokoodporny na działanie wody materiał będzie skutecznie chronił drzewo, Pokrowiec dokładnie pokryje całą drewutnię skutecznie izolując fragmenty drewna od działania wody.

Profesjonalnie przygotowane stojaki na drewno GRAB 1 i GRAB 2 to dobre rozwiązanie do przechowywania drewna jak i organizacji przestrzeni. Świetny kształt konstrukcji zapewnić może bezpieczne przechowywanie opału, a odpowiednio ułożone fragmenty drewna w konstrukcji mogą stanowić dodatkowy element dekoracyjny.