bilety online

Bilety online na jesienne wydarzenia!

Bilety online to sama wygoda. Korzystając z tej funkcjonalności, nie trzeba stać w kolejkach, planować eskapady do punktu zakupu biletów czy prosić znajomych o pomoc. Podpowiadamy, które koncerty warto wziąć pod uwagę w najbliższym czasie.

1. Happysad

2. Kult

3. Bednarek

Bilety online to najczęściej po prostu łatwo dostępne i tanie bilety na koncerty popularnych gwiazd. Dzięki nim wydarzenia 2019 roku są łatwo dostępne, a przy okazji zaserwować można sobie przegląd najciekawszych imprez.

Happysad

Happysad powstał w 2001 roku. W opiniach recenzentów często porównywany jest do formacji takich jak Pidżama Porno, Myslovitz czy grupa Akurat. Ich muzyka błyskawicznie została doceniona przez szerokie grono publiczności, dzięki czemu zespół może pochwalić się 3 platynowymi oraz 4 złotymi płytami. Dostępne aktualne bilety na Happysad to wejściówki na koncerty w warszawskiej Stodole 17 października oraz łódzkiej Wytwórni 18 października. Organizator obiecuje szeroki przekrój repertuaru: od najstarszych piosenek, dzięki którym zespół trafił do rozgłośni radiowych, jak i nieco nowsze utwory.

Kult

Muzyczna jesień nie byłaby taka same, gdyby nie bilety na koncerty Kultu. Miłośnikom nie trzeba przedstawiać: muzyka Kultu to alternatywny rock, wykorzystujący prowokacyjne teksty. Kult to zespół naprawdę kultowy i to już od początku lat 80. Przez lata nie utracili nic ze swojej buntowniczej i nadal świeżej natury. Artyści sięgają po tematy polityczne, religijne i społeczne. Bilety na Kult uwzględniają Warszawę oraz Łódź. W łódzkiej Wytwórni zespół zagra 3 listopada, a w warszawskiej Stodole trzykrotnie, od 7 do 9 listopada.

Bednarek

Wydarzenia 2019 roku to także trasa koncertowa Bednarka. Artysta wybił się dzięki programowi talent-show, udowadniając, że można wykorzystać komercyjną ścieżkę i pozostać autentycznym. Jego muzyka w typie reggae przekonuje. Listopad i grudzień będą dla wokalisty pracowitymi miesiącami. Bilety na koncert zainteresują mieszkańców różnych miast. W listopadzie Kamil Bednarek pojawi się w Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku, zaś w grudniu odwiedzi Rzeszów, Kraków, Wrocław, Łódź i Warszawę. Bilety na Bednarek do wszystkich tych miast są już dostępne.

 

Bilety online pozwalają na wcześniejsze zaplanowanie interesujących wydarzeń w Twojej lub dalszej okolicy. Happysad, Kult i Bednarek to tylko część z jesiennych koncertów, których nie powinno się przegapić. Bilety na koncerty tych artystów cieszą się sporym zainteresowaniem, tym bardziej warto więc dokonać wcześniejszego zakupu.