kulki gejszy

Jak używać kulek gejszy?

Kulki gejszy już od wielu lat są używane do wzmacniania mięśni dna pochwy i miednicy. Często są one nazywane mięśniami Kegla. Są to zazwyczaj małe kulki, które mają różne wagi i rozmiary. Ułatwia to skurcz oraz rozluźnianie mięśni. Jednak ich zalety nie tyczą się tylko nadawaniu kształtom miednicy. Są one wykorzystywane zarówno do zwiększenia przyjemności z seksu. Przez to są one nazywane także kulkami orgazmu, Venus, jiggle, gejszy, miłości czy przyjemności.

Dzięki ostatnio popularnym filmom, takich jak 50 Shades, kulki gejszy są coraz to popularniejsze. Wiele osób zaczyna badać swoje ciało, przez co decydują się na zakup kuleczek gejszy. Poniżej dowiesz się na temat tego, kto może korzystać z kulek oraz jak się nimi posługiwać.

Kto może się zdecydować na kulki gejszy?

Tak naprawdę z kulek gejszy może skorzystać każdy. Jednak najczęściej są one polecane dla kobiet, które są w ciąży lub wracają do zdrowia po porodzie. Kulki gejszy mogą ułatwić poród oraz pomagają w powrocie do formy po ciąży. Warto skontaktować się z lekarzem, jeżeli odczuwasz ból miednicy, posiadasz czynną infekcję miednicy, jesteś po operacji ginekologicznej, czy używasz kubka menstruacyjnego.

Kulki gejszy służą do ćwiczenia, dlatego mogą one stanowić pewne zagrożenia. Przede wszystkim mogą pojawić się one przy nadmiernym wysiłku, podrażnieniach czy bólu. Jeżeli chcemy zmniejszyć ryzyko zagrożenia, powinniśmy upewnić się, że korzystamy z właściwego rozmiaru oraz wagi kulek. Ważna jest również technika wykonywania ćwiczeń. Dlatego ważne jest zapoznanie się z produktem oraz skontaktowanie się z lekarzem, który zaoferuje pomocne rady dostosowane do Twoich potrzeb.

Używanie kulek gejszy

Przed ich użyciem powinniśmy oczywiście je przygotować. Dlatego najpierw umyj ręce mydłem antybakteryjnym. Później umyj kulki Kegla ciepłą wodą oraz mydłem antybakteryjnym. Następnie osuszamy je czystym ręcznikiem i smarujemy kulki obfitą ilością lubrykantu na bazie wody. Dzięki temu będą one łatwiejsze do włożenia.

Jeżeli przygotowaliśmy już odpowiednio kulki Kegla powinniśmy położyć się w wygodnej pozycji. Następnie powoli oraz równomiernie wkładamy kulki. Zazwyczaj mają one na końcu sznurek lub pętelkę do usuwania, dlatego powinna ona wisieć na zewnątrz pochwy. W ten sposób będziemy mogli łatwiej wyjąć kulki Kegla. Po włożeniu kulek do pochwy napręż mięśnie dna miednicy, aby utrzymać kulki Kegla w środku. Sprawdzone kulki gejszy znajdziesz na https://sexactive.pl/

Kulki gejszy powinny być dobrze osadzone w kanale pochwy, tak więc jeśli wypadają delikatnie wepchnij je głębiej. Uczucie posiadania kuleczek w środku różni się w zależności od osoby. Zazwyczaj jest to subtelne mrowienie, które może się nasilać wraz z ruchem.

Po regularnych treningach z kulkami Kegla możemy zdecydować się na nieco cięższe kulki. Dzięki temu poprawimy jakość treningu stwarzając dodatkowe wyzwania. Pamiętajmy jednak o tym, żeby nie przesadzać z wagą i rozmiarem, ponieważ możemy odczuwać dyskomfort czy nawet ból.