kubki z grafiką

Jak uczynić z codziennego przedmiotu gadżet reklamowy?

Jedną z form reklamy jest umieszczanie logo i nazwy firmy na przedmiotach codziennego użytku, takich jak kubki, koszulki, długopisy, notesy, torby itp. Dzięki temu klient nie zapomni o danej firmie, a dodatkowo reklama może wpływać także na osoby, które przypadkowo zetkną się z gadżetem. W zależności od materiału produktu potrzebna będzie inna forma nanoszenia grafiki.

Jak gadżety reklamowe wpływają na klientów?

Gadżetem reklamowy może być niemal każda rzecz. Coraz popularniejsze stają się przedmioty codziennego użytku. Przedsiębiorca może je wręczać przy różnych okazjach, takich jak zwykłe spotkanie z klientem, wygrana konkursowa czy pamiątka z targów. Dzięki nim klient podświadomie zapamiętuje logo firmy. Gadżety reklamowe stanowią także swoiste przypomnienie nazwy przedsiębiorstwa lub jego siedziby. Dzięki praktyczności przedmiotów codziennego użytku taka forma reklamy dociera do klientów bardziej bezpośrednio niż wizytówka, którą często chowamy i zapominamy o niej. Logo naniesione na praktycznych przedmiotach ma ogromny wpływ na budowanie pozycji w świadomości klientów.

Gadżety biurowe

Najpopularniejsze są długopisy z logo firmy. Cena takiego gadżetu jest niewielka, natomiast czas realizacji jest dość krótki. Długopisy, podobnie jak notesy są praktyczną formą reklamy. Klient może na nich zapisywać ważne informacje, lecz zawsze będzie miał przed oczami logo naszej firmy. Można także wykonać gadżety reklamowe na innych artykułach biurowych, takich jak zakreślacze czy teczki. Praktyczne są także kubki z grafiką. Klienci będą ich używać podczas codziennych czynności, dzięki czemu reklama będzie działała sama na siebie. Ceramikę można znakować metodą sublimacji, która polega na przeniesienie tuszu na powierzchnię specjalnie przygotowanego kubka.

Nadruki na odzieży

Koszulki oraz torby materiałowe można zadrukowywać haftem komputerowym. Jest on trwały, nie niszczy się podczas prania i prasowania, a dodatkowo świetnie się prezentuje. Torba może być często używana ze względu na robienie codziennych zakupów. Natomiast koszulki będą noszone zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety, jednak należy pamiętać o właściwych rozmiarach dla obu płci. Haft komputerowy nadaje się także do wielu innych przedmiotów materiałowych. Można nim przyozdobić polary, ręczniki, koszule biznesowe czy czapki. Specjalista z agencji Studio Siedem w Krakowie dodaje: „Wraz z rozwojem cyfryzacji popularniejsze stają się gadżety elektroniczne, takie jak pendrivy i powerbanki”.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *