Praktyczne podejście

Toaletka z lustrem — kobiecy niezbędnik czy niepotrzebny gadżet?

Przechowywanie perfum, podręcznych kosmetyków czy innych akcesoriów wymaga dedykowanej przestrzeni. W tym celu często są wykorzystywane toaletki z lustrem. Mimo, że ten mebel nie jest artykułem pierwszej potrzeby, chętnie sięgają po niego zwolennicy stylowych wnętrzarskich aranżacji. Czy bez toaletki z lustrem można się obyć? Sprawdzamy!

Toaletka z lustrem, czyli wygodna przestrzeń dla każdej kobiety

Krem do rąk, ulubiony zestaw do makijażu, gustowne zapachy i przydatne drobiazgi — każda dama posiada cały arsenał podręcznych akcesoriów pielęgnacyjnych. Jak zorganizować domową przestrzeń, by stworzyć miejsce dedykowane kosmetykom? Jednym z rozwiązań jest właśnie toaletka z lustrem. Panie zazwyczaj przechowują w niej najpotrzebniejsze artykuły. W łazienkowym wnętrzu często nie mieszczą się wszystkie ze zgromadzonych produktów. Ponadto, wykonywanie makijażu przy wygodnym blacie i przed przejrzystym lustrem jest po prostu bardziej komfortowe.

Praktyczne podejście — toaletka z lustrem jest potrzebna!

Chyba każda kobieta, zaraz po przebudzeniu lubi mieć pod ręką swoje ulubione kosmetyki. Toaletka może pełnić funkcję dodatkowej szafki na podręczne drobiazgi. Sypialnia jest więc pierwszym pomieszczeniem, które przychodzi na myśl, gdy zastanawiasz się, gdzie zlokalizować mebel. Na toaletce możesz postawić nie tylko krem czy szczotkę do włosów. Często zostawia się na niej telefon, szklankę z wodą lub inne podobne artykuły. Zazwyczaj jest więc usytuowana w sąsiedztwie łóżka lub w pobliżu okna. Masz sypialnię o niewielkim metrażu, z kolei łazienka to prawdziwy salon kąpielowy? Zatem ustaw toaletkę z lustrem w łazienkowym wnętrzu. Ten efektownie wykończony mebel sprawdzi się nawet w korytarzu, gdzie będzie stanowił elegancką dekorację.

Modele, które warto mieć w swojej sypialni

Toaletka z lustrem nie jest niezbędnym meblem, w który należy wyposażyć domową przestrzeń. Pozostaje jednak wyjątkowo praktycznym i funkcjonalnym dodatkiem aranżacyjnym. Które modele sprawdzą się w sypialnianych wnętrzach?

Szczególnie użyteczne będą warianty z lustrem. Dzięki ich obecności nie musisz martwić się o dodatkowe doświetlenie pomieszczenia, w którym jest toaletka. Całą listę eleganckich i nowoczesnych toaletek z lustrem znajdziesz w sklepie OK STYL, gdzie możesz wybierać spośród wersji z szufladami, dodatkową szafką czy ciekawą kolorystyką.