PasteLOVE – kultowe rozwiązania na ścianę

Salon, kuchnia, łazienka, przedpokój czy pokój dziecięcy – w każdym z tych wnętrz swoje miejsce znajdą pastele. To jeden z niewielu trendów, które nie tracą na wartości, a ich zastosowanie w pomieszczeniu zarówno w postaci konkretnych akcesoriów, jak i farby lub oryginalnej fototapety na ścianę, niezmiennie wywołuje efekt „wow”! W czym tkwi siła pasteli?

Pastelowy uniwersalizm

To właśnie pastele, obok gęstych roślinnych motywów, wprowadzają świeży powiew wiosny do wnętrza. To niezwykle subtelne i nieprzeciętne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną orzeźwić i ożywić przestrzeń w nienarzucający się sposób. Pastele są na tyle uniwersalne, że idealnie komponują się z każdym stylem – świetnie zdają egzamin we wnętrzach skandynawskich, industrialnych, kolonialnych, prowansalskich, boho czy rustykalnych.

Pastelowe zmiany

Każde pomieszczenie w domu powinno wyróżniać się dobrym stylem i odpowiednim charakterem, podkreślać gusta lokatorów i odwoływać się do konkretnego trendu. Dlatego planując jakąkolwiek metamorfozę, odrzućmy wszelkie ograniczenia i dajmy się ponieść wyobraźni. Doskonałym wyborem dla wnętrza będą pastele – kolory, które już dawno przestały być wyłącznie tłem, a stały się punktem centralnym zmian. Poduszki, ramki, krzesła, wazony czy pastelowe fototapety przestrzenne w pomieszczeniu to tylko niektóre z przykładów zastosowań tego rodzaju odcieni. Więcej inspiracji w zakresie fototapet i ich szeroką gamę wzorów z pastelami w roli głównej znajdziecie pod adresem http://www.iruto.pl.

 

Pastele – łazienka kontra kuchnia

Pastele w kuchni najlepiej sprawdzają się w ramach wyjątkowych dodatków, np. sprzętów AGD, kubków, talerzy, ale również umieszczenia fototapety z motywem wielobarwnych desek. Nada to z pewnością nietuzinkowego charakteru całej przestrzeni i podkreśli jej funkcjonalność. Z kolei pastele w łazience wykreują zdecydowanie spokojną i łagodną atmosferę. W kontekście pastelowej aranżacji wnętrza w łazience eksperci z branży są bardzo na tak.

Fototapety z pastelowym wzorem są w stanie znakomicie dopełnić wnętrze. Na rynku dostępne są zarówno jednolite motywy, jak i rozbudowane modele. To niewątpliwie praktyczna i trwała forma metamorfozy w mieszkaniu, która zachwyci nawet najbardziej wymagających odbiorców.