mieszkania od dewelopera

Najtańsze mieszkania od dewelopera w Warszawie. Ile trzeba na nie wydać?

Warszawa ma ciągle jedne z najdroższych mieszkań w całym kraju. Ile trzeba wydać, by kupić tu najtańsze mieszkanie deweloperskie? Sprawdzamy ceny nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie!

Nowe mieszkania w Warszawie – ile kosztują?

W inwestycje mieszkaniowe Warszawa nadal obfituje. Wielu deweloperów rozpoczyna tu kolejne nowe osiedla mieszkaniowe lub rozszerza te już istniejące. Z jakimi cenami muszą liczyć się kupujący?

Obecnie najtańsze mieszkania w Warszawie na rynku pierwotnym można kupić już poniżej 300 tysięcy złotych.

W tej cenie można zakupić między innymi mieszkania na osiedlu Nova Viva Garden realizowanym przez dewelopera Victoria Dom. W cenie 285 tysięcy złotych można nabyć tam kawalerki o metrażu około 26 metrów kwadratowych wraz z przyległym ogródkiem albo balkonem. To mieszkania zawierające salon połączony z aneksem kuchennym i holem oraz z łazienką, które są idealne dla singli lub jako inwestycja.

Oczywiście, im większy metraż mieszkania, tym jego cena będzie wyższa. Z drugiej strony mieszkania o większej powierzchni mają niższe ceny za jeden metr kwadratowy w porównaniu do tych o mniejszym metrażu.

Jakie dzielnice w Warszawie są najtańsze?

Na cenę nieruchomości wpływa wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest jej lokalizacja. Im bardziej atrakcyjna, tym wyższy będzie koszt zakupu mieszkania.

Mieszkania w Warszawie w przystępnych cenach czekają na kupujących przede wszystkim w dzielnicach położonych z dala od centrum miasta. Obecnie dostępne są one głównie w lokalizacjach jak Białołęka, ale też Ursus czy Targówek.

W takich dzielnicach Warszawy ceny nowych nieruchomości znajdują się na poziomie nawet około 8-8,5 tysiąca złotych za metr kwadratowy, dlatego są znacznie niższe niż te w centrum, gdzie przekraczają one nawet 12 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Jak szukać tanich mieszkań w Warszawie?

Z aktualnymi ofertami nowych mieszkań można zapoznać się na stronie deweloper Warszawa. Dostępne tam dokładne opisy inwestycji wraz z ich rzutami, wizualizacjami 3D oraz cenami. Dzięki temu można sprawdzić od razu wszystkie dostępne nieruchomości, by wybrać odpowiednią ofertę dla siebie. Po wybraniu najlepszej nieruchomości można od razu wysłać do dewelopera zapytanie i umówić się na spotkanie z jego przedstawicielem.

Oferty nowych nieruchomości od wielu deweloperów można znaleźć też na portalach ogłoszeniowych.

Aby zaoszczędzić, warto również śledzić ceny nieruchomości i sprawdzać promocje i bonusy.

Osobom, które chciałyby kupić mieszkanie od sprzedawcy jak deweloper Warszawa daje również dostęp do różnych eventów branżowych, między innymi cyklicznych targów mieszkaniowych. W trakcie takich wydarzeń można zapoznać się z obecnie realizowanymi inwestycjami oraz tymi planowanymi w najbliższej przyszłości, by łatwo porównać ze sobą oferty.