strona internetowa

Koszt firmowej strony internetowej

Chociaż osobom, które nie wyobrażają sobie życia bez dostępu do internetu trudno w to uwierzyć, wciąż można spotkać firmy, które nie mają strony internetowej. Przez ten błąd tracą wielu potencjalnych klientów, szczególnie że obecnie bez względu na to, czy chodzi o znalezienie usługi, czy zakup produktu, zdecydowana większość osób korzysta z wyszukiwarki Google. Warto więc jak najszybciej pomyśleć o stworzeniu strony.

  1. Ile kosztuje strona internetowa?
  2. Czy stworzenie strony internetowej jest skomplikowane?
  3. Strony internetowe dla firm

Obecnie jest to o tyle proste, że nie trzeba zatrudniać osób, które będą odpowiadały za zajmowanie się stroną. Wystarczy po prostu zlecić jej przygotowanie doświadczonej firmie. Dzięki temu przedsiębiorca nie będzie się musiał martwić o to, czy strona została prawidłowo wykonana i jest zgodna z aktualnymi trendami oraz standardami, a dodatkowo w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów będzie można skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Ile kosztuje strona internetowa?

W zależności od tego, jak dokładnie ma wyglądać strona i jakie funkcje ma oferować użytkownikom, profesjonalna strona internetowa może kosztować od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nawet tanie strony internetowe będą jednak lepsze niż brak wizytówki online. Na koszt strony internetowej wpływa wiele czynników, dlatego przed skontaktowaniem się z firmą, która zadba o stworzenie i utrzymanie strony internetowej, warto przemyśleć, jakie są realne potrzeby firmy.

Prosta strona www (strona wizytówka), na której znajdzie się mapa dojazdu, dane kontaktowe i krótki opis oferty będzie oczywiście tańsza niż cena strony internetowej wypełnionej tysiącami produktów z funkcją składania zamówień. Oprócz tego ile kosztuje strona www, należy również mieć na uwadze to, ile kosztuje utrzymanie strony internetowej. Z tego powodu tak ważne jest, aby wybrać rzetelną firmę, która oferuje atrakcyjny cennik stron internetowych i służy klientom fachowym wsparciem.

Czy stworzenie strony internetowej jest skomplikowane?

Samo stworzenie witryny dla firmy, która na co dzień zajmuje się stronami internetowymi, nie jest skomplikowane. Wiele czasu zajmuje jednak zaprojektowanie układu, dobór kolorów, przygotowanie zdjęć i opisów. Nie warto jednak dążyć do przyspieszenia prac, bo dobra starannie wykonana strona www przyniesie firmie wiele korzyści i posłuży przez długi czas.

Strony internetowe dla firm

Wiele przydatnych porad na temat tego, co warto uwzględnić w przypadku twojej strony internetowej, można znaleźć na Akademia Firmy. Można tu również sprawdzić przybliżony koszt strony www i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.