Zaklęcia miłosne

Zaklęcia miłosne, erotyczne i przyciągające działają wszystkie na podobnej zasadzie

Czynności symboliczne i fizyczne, wykonywane podczas rytuałów mają działać w taki sposób, by zmienić wibracje emitowane przez osobę będącą celem zaklęcia oraz tego, kto zaklęcie rzuca i dzięki temu lepiej je do siebie „dostroić”. Czynnikiem pobudzającym może być widok ciała lub twarzy ukochanej osoby, czuły gest, którym zostaniemy obdarzeni. Ale pobudzić seksualnie może też uliczna reklama lub inny bodziec wizualny. Czułość na bodźce wzrokowe jest cechą osobniczą, zmienną — zazwyczaj bardziej rozwiniętą u mężczyzn niż u kobiet. Pożądanie to tęsknota, to pragnienia osiągnięcia pełni, ucieczki od siebie i pozostania w całości, w bezpiecznej przystani, w której czas się zatrzymuje.

Dlatego pragnienie to staje się tak silną motywacją do tworzenia. Sprawia, że czujemy się twórczy i zaskakujemy samych sobie. Magia erotyczna pozwala na zwiększenie doznań, jako czysta energią, napędzana spotęgowaną dawką radości i namiętności. Magia erotyczna wzmacnia świadomy przepływ energii seksualnej w ciele, poczucie seksualności jako integralnej części siebie, poczucie różnicy między energią Seksualną, a erotyką, podążanie za swoim ciałem i wewnętrzną mądrością. W świadomym doznaniu jakim jest seks, gdzie władza świadomości nie jest tak absolutna, energie i wibracje seksualne mogą być przez osobowość ponownie odkryte i zintegrowane. Przejdź erotyczne przebudzenie a zostaniesz demonem seksu. Fakt – większość kobiet nie oddziela bliskości cielesnej od psychicznej, emocjonalnej. Seks to dla nich potwierdzenie uczuć, zaangażowania. Pożądanie partnera podnosi ich ocenę własnej wartości i buduje poczucie bezpieczeństwa oraz akceptacji.

Zaklęcia miłosne

Proponuję zatem coś bardziej ekscytującego co może przełamać wszelkie lody w związku w Waszych relacjach to magia erotyczna a Twój demon pożądania może zajmować się rozkoszą, naprawdę przyciąga je dowolne marzenia ludzi, na przykład bogactwo, władza czy piękno. Dlatego w białych związkach cierpią. Czują się niechciane i nieatrakcyjne. Obawiają się o wierność partnera, a nierozładowane napięcie seksualne wywołuje u nich rozdrażnienie, co często prowadzi do kłótni i oddala od rozwiązania problemu. A wystarczy nazwać to, co się dzieje. Magia erotyczna to magia, której celem jest sprawianie, aby miłość fizyczna i pożądanie stały się jeszcze bardziej radosne, zmysłowe oraz bogatsze w czułość i przyjemności. Odkryj arkana miłości oraz spowoduj by druga strona była bardziej ośmielona, pomogę w przełamaniu traumy by relacje w sprawach łóżkowych były namiętne i gorące jak piasek pustynny. Poznasz nowe oblicza natchnienia, namiętności i odblokujesz się na spojrzenie, gest i doznanie. Pomogę pozbyć się kompleksów z twoją nagością, otworzysz się psychicznie i duchowo.

Zaklęcia miłosne

Magia erotyczna potrafi Ciebie pobudzić w sposób zmysłowy, ekscytujący jak i romantyczny Masz trzy możliwości: – wysiłek związany z budowaniem bliskości erotycznej albo rozpad związku. Jest jeszcze życie obok siebie czyli zdechły związek. Wybierz pasję, dasz radę, – dawanie sobie rady to utrzymanie dobrej relacji z samym sobą, – erotyczna bliskość i pożądanie są limitowane rozwojem osobistym w każdym związku. Zapamiętaj! Magia miłosna w tym erotyczna służy zarówno do przywołania miłości jak również do uwolnienia się od niej, np. mamy już dosyć związku, ale nie umiemy odejść od tej osoby. Przy pomocy tej formy czarów istnieje też pozbycie się rywalki np. do męża lub chłopaka doczepia się jakaś np. koleżanka, działa również w przypadku kochanki.

https://cud-24.info.pl/
https://cud-24.info.pl/urok-milosny-etapy-objawy-nastepstwa/
https://cud-24.info.pl/spetanie-milosne/