Z serii porady dla mężczyzny: jak zadowolić i uszczęśliwić kobietę?

Jak zadowolić kobietę i sprawić, by była szczęśliwa u boku faceta? Zapewne jest to jedno z tych pytań, które zadaje sobie większość mężczyzn pozostających zarówno w związkach, jak i tych poszukujących swojej drugiej połówki. Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta, bowiem każdy z nas ma inne usposobienie, charakter, upodobania, tak więc nie każda kobieta zadowoli się tym samym. Aczkolwiek są kwestie, które będą tymi pierwszorzędnymi w każdej relacji i z pewnością zaprocentują u mężczyzny. Co to więc takiego?

Kobiety oceniają całościową sytuację i mężczyznę po to, jak się przy nim czują i jakiego rodzaju emocje mężczyzna w niej wywołuje. Jeśli chcesz ją uszczęśliwić i zadowolić swoją osobą, to bądź dla niej po prostu dobry. Co to oznacza w praktyce? Bycie gentlemanem nie jest wcale takie trudne, a jest to podstawa w relacjach damsko męskich – udanych relacjach oczywiście. To nie sam wygląd, ale Twoje usposobienie i zachowanie ma to pierwszorzędne znaczenie. Zasada numer 1 – poświęć jej swój czas, wysłuchaj i spraw, by czuła się wyjątkowo. Nie każdy z nas posiada umiejętność słuchania, a ta jest niesłychanie ważna, zwłaszcza dla kobiet. A co zrobić, by poczuła się wyjątkowo? Tutaj mamy mnóstwo możliwości, a jedyne co musimy zrobić, to użyć swojej wyobraźni i ją zaskoczyć. Mogą to być kwiaty, drobny upominek, romantyczny spacer czy coś innego, na co sam wpadłeś. O ile dla faceta takie drobne szczegóły nie zawsze mają ogromne znaczenie, to dla kobiety będą niesamowitym gestem.

Mimo, że kobiety oceniają na podstawie całej tej otoczki, uczuć i emocji, to jednak wygląd i to, jak się prezentujemy też się liczy. Jedni są przystojni od urodzenia, a drudzy mniej – jest to kwestia genów i gdzieś tam zapisanych cech indywidualnych. Nie o to tutaj jednak chodzi, a o umiejętność korzystnego zaprezentowania swojej osoby. W praktyce oznacza to, że ubieramy się stosownie z okazją, schludnie i zawsze przykładamy do tego wagę.

Bądź jej przyjacielem. Mówi się, że przyjaźń pomiędzy kobietą, a mężczyzną nie istnieje. Czyżby aby na pewno? Przecież najlepsze pary i wieloletnie małżeństwa mówią, że są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Oczywiście nie można stać się dla kogoś przyjacielem z dnia na dzień, bowiem jest to długi proces, wymagający starań obu osób, chemii, zaufania i chęci. Ale pokaż jej, że Ci zależy – zostanie to zauważone.

Oh tak, kobiety uwielbiają być zauważane! Widzisz, że chyba ma inaczej pomalowane paznokcie niż zwykle? Powiedz jej to, będą to miłe słowa zwłaszcza, że myślała, że Ty tego kompletnie nie zauważysz. Dzięki temu udowodnisz jej, że naprawdę zwracasz na nią uwagę. Komplementy i tzw. teksty na podryw są fajne, ale wszystko ma swoje granice i limit. Nie przesadzaj z ilością, bo wtedy nie będą „smakowały” tak samo.

Jeśli ma zły dzień – przytul i rozwesel, a jeśli ma problem i Ci o nim powie – postaraj się poszukać sensownego rozwiązania i również pomóc. Jeśli chcesz, by była szczęśliwa to daj jej wszystko to, co uczyniłoby Cię również szczęśliwym.

A może chcesz się dowiedzieć jak odzyskać kobietę? My Ci w tym pomożemy.