Feromony

Co warto wiedzieć o feromonach przed ich zakupem?

Feromony stanowią klucz do sukcesu i mogą nam towarzyszyć każdego dnia. Producenci zadbali o ten dział wzorowo, toteż można wytypować swoje ulubione perfumy z feromonami, które będą działały podświadomie na ludzi w naszym otoczeniu. Uwodzenie kobiet i mężczyzn jest tu znaczące, a co więcej nikt nie będzie wiedział o tym, w czym tkwi cała tajemnica. Piękno łatwiejszego nawiązywania kontaktu, utrzymanie relacji na właściwym poziomie, a także otwartość, lepszy nastrój i pobudzenie są tutaj szczególne i świetnie wspomogą nasz zapał, odwagę i pełną determinację do zdobycia określonego celu, w tym również biznesowego!

 

Niezbędne informacje przed zakupem feromonów

Zastosowanie feromonów jest różne: każda dziedzina życia jest inna, toteż w każdym czasie nasze ciało wytwarza różne substancje. Jednakże my możemy mu dopomóc i rewelacyjnie dobrać takie feromony, które ogarną konkretne dziedziny życia. Można zatem wystosować kategorie, w jakich je znajdziemy. Są to: związek, uwodzenie, na co dzień, czy biznes. I tyle wystarczy, by prawidłowo utrzymać więzi partnerskie, przyprawić o dreszczyk emocji drugą osobę, otworzyć się na relacje z innymi ludźmi, nie bać się podejmować decyzji w środowisku zawodowym. Czy to androstenol u kobiet, czy androstenon u mężczyzn są najmocniej występującymi feromonami, tak też trzeba pamiętać, że jest także szereg innych feromonów, które są odpowiedzialne za nasz stan psychiczny, nastrój, popęd seksualny i różnorodne chęci. Jeżeli zdajemy sobie sprawę, w jakiej sferze życia chcemy osiągnąć sukces, to z łatwością dobierzemy prawidłowe feromony, które powinny być odpowiednio dozowane w zależności od rodzaju.

 

Indywidualne potrzeby

Bezwonne, a może połączone z ulubionymi perfumami? Feromony dostępne są w różnych odmianach – dzięki temu dostosujemy dany flakonik pod własne widzi mi się. Najnowsze, innowacyjne technologie udostępniły dla wszystkich takie preparaty feromonowe, które zrewolucjonizowały ten rynek. Efekt jest zadowalający, toteż feromony pozyskiwane laboratoryjnie cieszą się ogromnym uznaniem wielu użytkowników i życie staje się piękniejsze. Podkreślenie swojej osobowości jest zatem na wyciągnięcie aplikatora i użycie go w strategicznych miejscach: za uszami, na szyi, na nadgarstkach.

 

Jakie feromony warto wybrać?

Przede wszystkim warto wybierać producentów pochodzących z Unii Europejskiej, gdzie możemy być pewni standardów produkcji i bezpieczeństwa produktów. Część tanich produktów niewiadomego pochodzenia może się okazać przeznaczona do stosowania na ubrania i nie być dostosowana do aplikacji na skórę. Co więcej wielu producentów dodaje do flakonu niewielkie ilości feromonów, ze względu na ich wysokie koszty pozyskania – niskie stężenie nie zapewni jednak kompleksowego i wyraźnego efektu. Kupując flakon z niskim stężeniem, częśniej musimy odświeżać działanie i aplikować feromony kilka razy dziennie. Zatem mimo tańszego produktu nie zaoszczędzimy na nim, gdyż szybciej się skończy.

 

Którzy producenci perfum dodają feromony?

Wybierając odpowiednie feromony, zdajmy się na sprawdzone rozwiązania, które zostały docenione przez wiele użytkowników i użytkowniczek. Tutaj pod lupę wzięliśmy takie marki jak Pheroamore, Pherostrong, czy Love&Desire, które jak podaje Drogeria Intymna Greener Pharma, cieszą się największymi wskaźnikami sprzedaży. Czy słusznie?

 

Pheroamore

Pheroamore to nowość na rynku, która bardzo szybko zyskała uznanie i miano bestsellera sprzedaży. Podręczny flakon, wysokie stężenie, mocny, wieczorowy i elegancki zapach, a także luksusowy design, to tylko niektóre cechy wyróżniające ten produkt. Pheroamore dostępne jest w wersji przeznaczonej do stosowania przez kobiety, oraz wersji przeznaczonej dla mężczyzn. Działanie utrzymuje się nawet przez 6 godzin, w związku z czym niepotrzbne jest częste odświeżanie działania, a co za tym idzie wydajność flakonu jest naprawdę duża. Pheroamore to produkt zdecydowanie warty uwagi i zapewniający kompleksowe działanie.

 

Pherostrong i Love&Desire

Pherostrong marki Medica Group oraz Love&Desire marki SHS, to perfumy z feromonami dostępne w wielu różnych wariantach. Love&Desire to kolekcja składająca się ze standardowego SHS Love&Desire, oraz z ulepszonego Love&Desire Premium Edition. Zapach oparty jest o zioła i cytrusy, a w wersji damskiej wzmocnione o kwiatowe nuty. Pherostrong dostępny jest z kolei aż w czterech różnych wariantach – od podstawowego, przez Pherostrong By Night, aż po PheroStrong Exclussive.