Termiczne rolki do kas fiskalnych

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór specjalnych, termicznych rolek do kas fiskalnych oraz terminali kart płatniczych. Są to produkty najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu specjalnej technologii wystawione na nich paragony zachowują czytelność przez długi czas. Oferujemy termiczne rolki do kas fiskalnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą je Państwo bez problemu dopasować do wybranego urządzenia. Sprzedawane przez nas rolki posiadają szerokości od 28 mm, przez 37 mm, 44 mm, standardowe 57 mm a nawet 80 mm. Pasujący wymiar rolek znajdą Państwo w instrukcji obsługi swojego urządzenia, można również precyzyjnie zmierzyć szerokość dotychczasowej rolki. Dostępne są również różne długości rolek – od 20 do 100 metrów. Rolki termiczne sprzedawane są w solidnych zgrzewkach, odpowiednio zabezpieczających produkty przed zniszczeniem zawierających 6, 8 lub 10 sztuk Sprzedawane w naszym sklepie rolki dostępne są w opakowaniach zbiorczych o różnej pojemności.

Czym charakteryzują się rolki termiczne?

Rolki termiczne wyprodukowane są z papieru pokrytego specjalną, chemiczną warstwą, dzięki której możliwe jest powstawanie nadruku pod wpływem wysokiej temperatury. Kasy fiskalne pracujące z rolkami termicznymi posiadają ogromny atut w postaci cichej, praktycznie niesłyszalnej pracy.

Istnieje bardzo łatwa metoda na sprawdzenie z jakim rodzajem rolek pracuje dana kasa fiskalna lub terminal kart płatniczych. Jeżeli nie są Państwo pewni czy dane urządzenie pracuje z rolkami termicznymi i nie macie Państwo możliwości sprawdzenia tego w instrukcji obsługi wystarczy spróbować zarysować papier paznokciem. Jeżeli pod wpływem temperatury tarcia paznokcia o papier powstaną czarne kreski to znaczy, iż papier w rolce jest termiczny. Kolejnym parametrem, świadczącym o tym iż dane urządzenie współpracuje z rolkami termicznymi jest wspomniana powyżej jego bardzo cicha praca.

Ile kosztują rolki termiczne do kas fiskalnych?

Rolki termiczne do kas fiskalnych nie są drogim materiałem eksploatacyjnym. W zależności od producenta oraz wymiaru rolki ceny netto kształtują się od około 3 zł do około 20 złotych za opakowanie. Przy zakupie kasy fiskalnej lub innego urządzenia wykorzystującego rolki termiczne warto wziąć pod uwagę sprzęt, który charakteryzuje się nie tylko trwałością, prostym serwisem ale i niskimi kosztami eksploatacji.

Kup rolki do kas fiskalnych na https://www.renbis.pl

Na czym polega technika druku termotransferowego?

Druk termostransferowy charakteryzuje się zbliżoną technologią do druku termicznego, jednak w przeciwieństwie do niego wykorzystuje kilka dodatkowych powłok. Ponadto druk termotransferowy jest znacznie bardziej trwały od druku termicznego – jest odporny na temperaturę, światło, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Technologia druku termotransferowego opiera się na otrzymywaniu wydruku na etykiecie dzięki podgrzewaniu pigmentu znajdującego się w taśmie termotransferowej. Dzięki tej technice można wykonywać wydruk na różnego rodzaju podłożach i papierach, a tego rodzaju druk charakteryzuje wysoki poziom trwałości.