Przychodnie Łódź

Szeroki zakres usług w ramach kosmetologii? CM Bałuckie – sprawdź sam!

Polska może i nie jest państwem, w którym stawia się aż tak ogromny nacisk na atrakcyjny wygląd, tak jak ma to miejsce w Korei Południowej – gdzie na porządku dziennym są zabiegi modelujące ciało i twarz. Niemniej jednak każda z pań w naszym pięknym kraju marzy o tym, aby wyglądać pięknie, np. na swoim własnym ślubie, albo po to, żeby czuć się dobrze we własnym ciele. Właśnie dlatego, specjalnie dla takich osób, powstają centra medyczne, które oprócz specjalistycznych porad lekarskich – kardiologia, ortopedia, czy interna – specjalizują się również w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Przychodnie Łódź – to pierwsza myśl, która przychodzi nam na myśl, kiedy szukamy dobrych klinik, które oferują profesjonalne zabiegi upiększające. Łódź to ogromne miasto, wiele w nim klinik, ale jedną z całkiem nowych placówek, które uznały, że rok 2022 będzie dobrym rokiem na start, jest Bałuckie Centrum Medyczne. Oferta przychodni jest naprawdę szeroka i możemy w niej znaleźć naprawdę interesujące pozycje.

Depilacja laserowa – na gładkie ciało

Na pewno niejedna z wielu pań marzy o tym, aby mieć gładkie i jędrne ciało. Jednym ze wspomnianych wcześniej profesjonalnych zabiegów upiększających, jest zabieg depilacji laserowej. Laser jest jedną ze skuteczniejszych metod pozbycia się zbędnego owłosienia na ciele. Dzięki niemu możemy cieszyć się gładkim ciałem na plaży latem, na którym będzie dobrze wyglądać niejeden kostium kąpielowy.

Depilacja laserowa wskazana jest dla osób, które zmagają się z nadmiernym owłosieniem na różnych częściach ciała, ale także dla tych, którzy tego owłosienia nie mają zbyt wiele, ale chcą się jego pozbyć. Światło lasera skutecznie likwiduje mieszki włosowe pod skórą – wraz z kolejnymi zabiegami można więc zauważyć zdecydowanie mniej odrastających nowych włosków.

Te przychodnie w Łodzi, które nie specjalnie pają sympatią do tego typu zabiegów, nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem. CM Bałuckie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich przyszłych pacjentek i pacjentów. Dlatego w ofercie przychodni, oprócz depilacji laserowej, możemy znaleźć również inne, równie ciekawe zabiegi.

Peeling kawitacyjny – na gładką twarz

Innym równie skutecznym zabiegiem, który pozwala pozbyć się niechcianych zmian w okolicach twarzy, dekoltu oraz szyi, jest peeling kawitacyjny. Jak można się łatwo domyślić, peeling polega na usuwaniu martwych komórek naskórka. Kawitacja natomiast to gwałtowna zmiana ciśnienia – z fazy ciekłej w gazową. Pozwala na usprawnienie przepływu krwi i pozwala naszej skórze się zregenerować.

Tego typu zabiegi są szczególnie zalecane osobom, które zmagają się z trądzikiem, nadmiernie rozszerzonymi porami, zmęczoną i suchą skórą, czy też nadmiernie przetłuszczającą się. Za takie zabiegi warto zapłacić trochę więcej i mieć spokój z problematyczną skórą na twarzy na lata.

Co więcej?

Poza wyżej wymienionymi – moim skromnym zdaniem, najlepszymi z możliwych zabiegów – Bałuckie Centrum Medyczne oferuje wiele, równie fascynujących i korzystnych dla naszego ciała, zabiegów. Są nimi między innymi takie zabiegi jak: liposukcja, mezoterapia, dermomasaż, czy też mikrodermabrazja.

Na te i wiele innych zabiegów będzie można wyruszyć już 20 stycznia tego roku – w dniu otwarcia centrum medycznego. Po więcej informacji warto skierować się już na samą witrynę internetową „cmbaluckie.pl”.