odzież

Kiedy stosować odzież reklamową?

Odzież reklamowa powinna mieć zastosowanie w każdej firmie. Dzięki obdarowywaniu klientów, zyskujemy nie tylko skuteczną promocję naszej firmy, ale przede wszystkim budujemy trwałe relacje oraz pozytywny wizerunek firmy, co przekłada się na długofalową współpracę. Każdy lubi być obdarowywany, nawet jeśli podarunek jest niewielki. W umyśle obdarowywanej osoby pojawia się od razu uczucie zadowolenia i satysfakcji, a tym samym osoba w pozytywnym świetle będzie kojarzyła naszą firmę. Kiedy najlepiej stosować odzież reklamową? Podpowiadamy!

Jakie gadżety reklamowe wybrać?

Mogą to być niewielkie drobiazgi, jak długopisy, kubki, breloczki czy smycze. W okresie świątecznym dobrze jest podarować klientom odzież reklamową, która jest niezwykle praktyczna. Bluzy, polary, czapki, szaliki z powodzeniem zostaną wykorzystane w okresie jesienno-zimowym. Najlepiej wybierać takie gadżety, które kojarzą się z naszą działalnością. Powinno znajdować się na nich nasze logo, adres internetowy czy inne dane kontaktowe. Dobrze byłoby, by gadżety były w barwach kojarzonych z naszą firmą. W ten sposób staniemy się bardziej spójni wizerunkowo. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, warto podarować klientom również próbki naszych nowych produktów, drobny sprzęt elektroniczny, jak np. pendrive.

Kiedy stosować odzież reklamową?

Gadżety reklamowe oraz odzież reklamowa powinny być ściśle związane z prowadzeniem kampanii – zarówno internetowej, jak i marketingu bezpośredniego. Wielokierunkowe działania gwarantują sukces. Tego typu gadżety możemy przeznaczyć na konkurs, np. w social mediach, na loterie lokalne. Powinny być one adekwatne do obecnej pory roku. Zimą sprawdzi się ciepła odzież reklamowa, kubki termiczne, rękawiczki. Latem mogą to być butelki na wodę, okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie tego typu gadżety powinny być opatrzone logiem firmy. Odzież i gadżety reklamowe powinny być wysokiej jakości – są przecież naszą wizytówką. Ich jakość jest odwzorowaniem oraz wyznacznikiem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Dzięki temu przyciągniemy nowych klientów oraz zbudujemy trwałe relacje z obecnymi.