Spódnica rozkloszowana

Spódnica rozkloszowana i kobieca stylizacja gotowa

Sukienki oraz spódnice to najbardziej kobiece stylizacje na jakie można się pokusić. Mimo, iż spodnie cieszą się większą popularnością ze względu na ich wygodę, spódnica rozkloszowana ma w sobie coś magicznego. Łączy w sobie elegancję z kobiecością, a wygląda znakomicie w połączeniu z wszelkiego rodzaju bluzkami oraz koszulami.

Jak ubrania działają na wyobraźnię?

Kobiety wybierają swoje stylizacje nie bez powodu. W przypadku ubierania się do pracy, starają się wyglądać profesjonalnie, stanowczo, czasem nawet poważnie, aby wzbudzić respekt innych ludzi. Mowa o formalnych posadach oraz wyższych stanowiskach. W przypadku pracy fizycznej panie sięgają z reguły po wygodne ubrania, czyli parę ulubionych spodni, tenisówki oraz basicowy top. Jednakże, kiedy 8 godzin spędzonych w pracy minie można przywdziać na siebie inne, bardziej frywolne ubrania. Wszystko zależy oczywiście od tego co ma się w planach danego dnia. Kiedy po pracy udajemy się na trening, oczywistym wyborem wydaje się strój sportowy, a więc leginsy, sportowy biustonosz oraz wygodna koszulka. Nie może zabraknąć również odpowiedniego obuwia. W przypadku zaplanowanego spotkania ze znajomymi warto wskoczyć w coś bardziej świecącego, odkrytego oraz z większym luzem. Spódnica rozkloszowana będzie idealnym rozwiązaniem. Można połączyć ją z kolorowymi butami na obcasie oraz koronkową bluzką. To oczywiście tylko jedna z wielu propozycji, która sprawi jednak, że kobieta poczuje się jak milion dolarów.

Ubrania wybierane o poranku wpływają na to jak się czujemy, a także jak postrzegają nas inne osoby. Właśnie dlatego nie powinny być one wybierane losowo. Jeśli pragniemy wzbudzić czyjś zachwyt warto postawić na wyróżniające się kreacje. Za zwrócenie uwagi odpowiada chociażby kolor, ciekawy krój bądź zastosowane dodatki. Koronkowe kreacje z reguły przyciągają spojrzenia, gdyż łączą w sobie kobiecość oraz flirt. Kiedy tworzymy stylizację na randkę można również odsłonić odrobinę biustu i podkreślić talię. Inne panie z kolei zdecydują się na wyeksponowanie nóg. Wszystkie triki dozwolone, jednakże należy pamiętać, że zachowanie dobrego umiaru jest bardzo ważne. Nie należy odsłaniać zbyt wiele, aby wyobraźnia mogła pracować oraz wyobrażać sobie to czego nie widać gołym okiem. Warto jednak mieć na uwadze, że spódnica rozkloszowana to dobra podstawa to stworzenia stylizacji, która przyda się zarówno do pracy, jak i na wyjście ze znajomymi czy randkę. Powinna więc znaleźć się w każdej damskiej garderobie.