RMGASTRO to czeska marka

RMGASTRO to czeska marka, która oferuje bardzo szeroki wybór sprzętu i akcesoriów kuchennych

Jeżeli szukają Państwo termosów, zmywarki, ekspresu do kawy, urządzeń chłodniczych, a nawet frytkownicy to warto skierować swój wzrok właśnie na produkty marki RMGASTRO. Chciałabym się dzisiaj skupić na trzech produktach tej firmy i pokrótce Wam o nich opowiedzieć. Jeżeli jesteście ciekawi, co dla Was dzisiaj przygotowałam, to zapraszam do dalszej części wpisu. Krajalnica do wędlin GMS-275 XL jest to produkt, który pierwszy przykuł moją uwagę. Dlaczego wydaje się ciekawą propozycją zakupu? Ma nóż o średnicy 27,5cm więc całkiem sporo. Jest on wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu mamy pewność, że żywność, która będzie nim krojona, nie będzie narażona na żadne zarazki. W kuchni bardzo ważne jest to, aby zwracać uwagę na to w jaki sposób przyrządzamy potrawy. Nie chodzi tutaj tylko o częste mycie naczyń, ale także o tworzywa, z których są one wykonane.Do krajalnicy dołączony jest system ostrzący, dzięki czemu w każdym momencie możemy naostrzyć ten sprzęt. Jest ona również wyposażona w napęd ślimakowy i bardzo twardy nóż, dzięki czemu może pracować w dłuższych odcinkach czasu. Dzięki temu, że posiada blokadę – jest urządzeniem bezpiecznym w użytkowaniu. Wędliny to bardzo popularna żywność, warto mieć w swoich domach coś, co pozwoli dobrze je pokroić. Piec do pizzy P-6L Są tutaj fani pizzy? Jeżeli ta to warto skierować swój wzrok na ten konkretny model pieca do pizzy. Posiada on płyty szamotowe – zarówno górne, jak i dolne. Komora, w której jest pizza, wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej.

Posiada również regulowane odprowadzenie pary i cyfrowy termometr, który jest pomocny podczas przyrządzania posiłku. Fanów pizzy jest cała masa, a ta liczba wciąż rośnie! Ba, 9 lutego każdego roku jest obchodzony międzynarodowy dzień tego posiłku. Jeżeli zależy nam na dobrej jakości pizzy to najlepiej wykonać ją samodzielnie w domu. Piec firmy RMGASTRO umożliwia to w domowych warunkach. Ekspres do kawy STALGAST Są tutaj fani kawy? Ekspres ten jest przeznaczony do kawiarni, cukierni, hoteli itp. Pozwala przyrządzić: espresso, kawę czarną, cappuccino, latte, gorącą wodę/mleko. Jest również zaopatrzony w młynek z regulacją grubości mielenia kawy, a zbiornik wody ma pojemność 2l. Warto również zwrócić uwagę na to, że sami możemy wybrać odpowiadającą nam temperaturę zaparzenia kawy. Dzięki dotykowemu ekranowi jego obsługa jest bardzo prosta, nawet dla osób, które wcześniej nie miały styczności z ekspresem. Które urządzenie Was zaciekawiło? Polecamy wszystkie trzy. Zarówno krajalnica, piec do pizzy, jak i ekspres są świetnym rozwiązaniem. Zarówno na prezent dla kogoś najbliższego, jak i dla nas samych.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzętem RMGASTRO odwiedź stronę https://www.goga-gastro.pl/category/wedlug-producentow-rm-gastro