Profesjonalne obiekty fitness w Gdańsku

Na skutecznych treningach i efektywnej diecie zależy każdemu, kto chodzi na siłownie lub zajęcia fitnessowe. Dla początkującego wybór miejsca do uprawiania sportu, czy trenera stanowi jednak problem. Oferty klubów są naprawdę bogate i nie jedna osoba może się w tym pogubić.

W Twojej okolicy na pewno znajdziesz kilka interesujących Cię propozycji. Jeśli jesteś z Gdańska, to zastanów się nad treningami w: Good Luck Club, Premium Fitness & Gym lub CityFit Gdańsk. Good Luck Club oferuje wiele usług, od masaży po prawdziwe treningi siłowe. Właśnie w tych specjalistycznie wyposażonych siłowniach w Gdańsku możesz zacząć swoją pracę nad ciałem w miłej atmosferze. Jeśli nie odpowiadają Ci zajęcia grupowe, możesz skorzystać z usług trenera personalnego, który skupi się wyłącznie na Twoim sukcesie. Na pierwszym spotkaniu z treningu personalnego poza indywidualnie dopasowanymi ćwiczeniami możesz skorzystać z badania u rehabilitanta, a także podjąć współpracę z fizjoterapeutą lub dietetykiem. Siłownia, fitness, trening personalny to jeszcze nie wszystko z oferty Good Luck Club. Klub ten posiada również przestrzeń do uprawiania squasha, gdzie już po 30 min opanujesz podstawy tego sportu. Grupy zajęciowe na squashu i fitnessie zorganizowane są tak, aby zarówno początkujący, jak i zaawansowanym mogli coś dla siebie znaleźć. Ofertę zróżnicowaną w zależności od sprawności klienta posiada też Premium Fitness & Gym. Rozbudowany grafik zajęć przyciąga wielu zwolenników fitnessu. Poza aerobikiem ważną część klubu stanowi siłownia. Strefa siłowni, udostępniająca klientom sprzęt najlepszych światowych marek też zbiera dobre opinie. Ławki, maszyny na wolny ciężar, zestawy hantli spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Rozległą przestrzeń z pełnym, profesjonalnym wyposażeniem prezentuje CityFit Gdańsk. Jest to klub znajdujący się w kompleksie budynków OLivia Business Centre. Siłownia CityFit została zaopatrzona w wysokiej jakości sprzęt Technogym, a sale fitnessowe w akcesoria Escape i Ekspert Fitness. Klub podzielono na 11 stref, aby ułatwić trenującym organizację ćwiczeń i poruszanie się po całym obiekcie. Na szczególną uwagę zasługuje niedawno wprowadzona strefa Fit Test, gdzie możesz dokonać kompleksowego pomiaru składu ciała. Dzięki Fit Test masz możliwość ciągłego monitorowania swoich postępów, które będą widoczne, jeśli autentycznie zaangażujesz się w prowadzenie zdrowego stylu życia.

Wyżej wymienione kluby to oczywiście nie wszystkie propozycje kompleksów w Gdańsku. Wybór ich jest w każdym mieście bardzo duży, co możesz sprawdzić na Zoptamo Polska. Koniecznie odwiedzić któryś z obiektów i przekonaj się, czy forma ruchu, którą oferuje dana siłownia lub klub jest dla Ciebie odpowiednia.