Polskie hale namiotowe – jakość w rozsądnej cenie

Nieustannie zmieniające się warunki na rynku zmuszają przedsiębiorców do szukania bardziej ekonomicznych rozwiązań. To jednak nie oznacza pójścia na kompromis z jakością lub czasem potrzebnym do realizacji inwestycji. Namioty halowe to sprytny sposób na powiększenie przestrzeni i oszczędności – finansowe oraz czasowe. Warto się im bliżej przyjrzeć!

Hale namiotowe ocieplane – wygodne obiekty całoroczne

Namioty hale dostosowywane są do prywatnych preferencji inwestora. To on określa ich wielkość, rodzaj konstrukcji, wykorzystane materiały oraz wyposażenie. Producenci hal namiotowych na bazie podstawowych informacji oszacują koszty inwestycji oraz czas potrzebny do stworzenia obiektu. Namiot halowy o konstrukcji aluminiowej z reguły nie wymaga stawiania na fundamentach, co pozwala na kolejną oszczędność czasu. To świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujemy przestrzeni do wykorzystania sezonowego, jedynie okazjonalnie – na przykład w formie namiotu weselnego.

Hale namiotowe ocieplane potrzebują solidniejszej i ciężej konstrukcji stalowej. Ta jest bardziej odporna na obciążenie – na przykład śniegiem. Możemy zastosować przy niej różnego rodzaju technologie termoizolacyjne, w tym Termo-Dach. Dzięki temu docieplimy namioty hale namiotowe, czyniąc z nich wygodne obiekty całoroczne!

Hale namiotowe – produkcja w ekspresowym tempie

Produkcja hal namiotowych odbywa się przy wykorzystaniu zaawansowanego technicznie sprzętu, z poszanowaniem obowiązujących norm i standardów. Poddawanie poszczególnych elementów nieustannej kontroli oraz ich wytwarzanie w innowacyjnych fabrykach zapewnia precyzję, oraz najwyższą jakość.

Gotowe prefabrykanty montowane są na miejscu inwestycji. Czas potrzebny do jej finalizacji (od momentu powstania projektu) trwa zazwyczaj od czterech do ośmiu miesięcy, w zależności od wielkości obiektu, zaawansowania projektu oraz spraw formalnych.

Modułowa konstrukcja pozwala na dowolne rozbudowanie budynku o konstrukcji szkieletowej, jeśli rozwój firmy wymagać będzie dodatkowej przestrzeni.

Hale namiotowe – cena dopasowana do oczekiwań i możliwości

Na etapie projektowania inwestor określa między innymi:

  • wielkość obiektu,

  • rodzaj i ilość bram,

  • rodzaj plandeki (plandeka na hale namiotowe charakteryzuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i czynniki mechaniczne),

  • rodzaj blachy i dachu.

W zależności od powyższych parametrów, namioty plandeki będą różnić się między sobą ceną. W celu uzyskania szczegółowej informacji o kosztach planowanej inwestycji warto zwrócić się do firmy oferującej namioty hale.

Wtedy możemy liczyć także na fachową poradę odnośnie rodzaju konstrukcji i różnego rodzaju udogodnień, które sprawią, że namiot hala wpisze się w nasze oczekiwania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *