Ażurowe panele

Odmień swoje wnętrza dzięki panelom dekoracyjnym!

Panele dekoracyjne pozwalają na stworzenie unikatowych rozwiązań podczas aranżacji wnętrza. Dzięki nim w prosty i łatwy sposób odmienisz wygląd pomieszczenia. Ich zastosowanie nie generuje również dużych kosztów. Z tego powodu są szczególnie polecane, jeśli chcesz nadać wnętrzu nowego wyglądu, ale nie planujesz kosztownego remontu. Ponadto możesz je także wykorzystać, gdy pasjonujesz się techniką decoupage i własnoręcznym odnawianiem mebli. Z panelami ażurowymi będzie to niezwykle proste i przyjemne.

Ażurowe panele dekoracyjne do luster

Lustro z ozdobną ramą potrafi nie tylko skupić na sobie uwagę, ale także odmienić wygląd pomieszczenia. Może stać się nietuzinkową dekoracją. W sklepie Panelove znajdziesz panele dekoracyjne do luster. Bogata oferta gwarantuje, że bez problemu dopasujesz do swojego lustra panel o odpowiednim rozmiarze i wzorze. Dzięki nim Twoje klasyczne lustro zyska zupełnie nowy wygląd, a pomieszczenie nabierze charakteru. Z racji tego, że nie chłoną wody, będą idealną ozdobą do łazienek. Nie musisz obawiać się, że ulegną zniszczeniu pod wpływem dużej ilości pary i wilgoci.

Wykorzystaj panele dekoracyjne do ozdobienia szafek lub ścian

Ażurowe panele dekoracyjne możesz także wykorzystać jako ozdoby ścienne. Z powodzeniem zastąpią obraz lub ramkę na zdjęcia. Będą wyglądać pięknie i unikatowo. Sposób, w jaki zostały wyprodukowane panele dekoracyjne, pozwala na ich malowanie i lakierowanie. Dzięki czemu w łatwy sposób dopasujesz ich kolor do barw, jakie dominują we wnętrzu. Do zmiany ich zabarwienia, możesz wykorzystać praktycznie każdy rodzaj lakieru lub farby.

Inną możliwością wykorzystania paneli dekoracyjnych jest technika decoupage. W sklepie Panelove znajdziesz produkty, które możesz użyć do ozdobienia szaf i komód takich popularnych serii mebli jak np. Malm lub Hermes. Ponadto panele dekoracyjne sprawdzą się również podczas tworzenia unikatowych skrzyni na zabawki lub innych elementów ozdobnych do domu.

Jeśli nie wyobrażasz sobie domu, bez dużej ilości ramek na zdjęcia, możesz wykonać je własnoręcznie, wykorzystując panele dekoracyjne. Wystarczy podkleić je sklejką lub odpowiednią tkaniną. Szerokie możliwości wykorzystania paneli dekoracyjnych pozwalają na stworzenie zestawów ozdób lub mebli. W ten sposób w łatwy sposób zyskasz unikatowe elementy dekoracyjne, których nie spotkasz nigdzie indziej. Dzięki temu podkreślisz swój indywidualizm i niepowtarzalny styl.