4 lashes

O co kobiety dbają najbardziej?

O co kobiety dbają najbardziej w swoim wyglądzie? To pytanie, które może zadać sobie każda dziewczyna, która powoli staje się kobietą i także chciałaby zacząć dbać o swój wygląd w taki sposób, by wyglądać naturalnie i pięknie.

 

Nienaganny ubiór

To, co jest bardzo ważne u kobiet, które chcą uchodzić za pełne klasy, to nienaganny ubiór. Styl to jedno, ale to, w jakim stanie są ubrania to druga sprawa. Kiedy już decydujemy się na to, by coś ubrać, należy sprawdzić, czy aby na pewno można tak wyjść do ludzi. O co konkretnie chodzi? A no o to, by ubrania nie były poplamione, wymięte czy poszarpane. Oczywiście, jeśli ubranie dokładnie takie ma być, czyli wymięte, bądź z dziurami, to nic złego się nie dzieje (jeśli pasuje to całościowo do kreacji), ale niedopuszczalne jest, by spodnie czy koszulka miały plamy. Dlatego właśnie konieczne jest przejrzenie garderoby, zanim zaczniemy się ubierać. Istotne jest także to, by wszystko do siebie pasowało, i żeby świadomie dobierać do siebie ubrania i dodatki. Zrobi się niezręcznie, jeśli ktoś zwróci nam uwagę, że koszulka i torebka są kompletnie niedobrane.

 

Czyste paznokcie i zadbane dłonie

Kolejną rzeczą, która istotna jest w wyglądzie, są paznokcie. To coś, na co tak naprawdę zwraca się uwagę zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn i kiedy widzimy, że ktoś ma brzydkie paznokcie, za którymi znajdziemy brud, odczuwamy niesmak. Nic dziwnego, bo jest to z pewnością oznaka niedbalstwa. Dlatego właśnie kobiety tak bardzo dbają o to, by ich paznokcie były czyste, zdrowe i estetyczne. To, czy są one pomalowane, czy nie, niekoniecznie ma znaczenie. Najważniejsze jest, by miały one ładny kształt i wskazywały na to, że są zadbane, a pod nimi nie ma tony brudu. Kobieta, która ma zadbane paznokcie czuje się pewniej. Nie tylko paznokcie są istotne, ale i same dłonie. Nieestetycznie wygląda popękana i zakrwawiona skóra, dlatego wiele kobiet nosi ze sobą kremy do rąk, by zapobiec pękaniu i wysuszaniu skóry, zwłaszcza zimą, kiedy bardzo łatwo jest doprowadzić dłonie do tragicznego stanu.

 

Oprawa oczu

Niejedna kobieta ma kompleksy na punkcie swojej oprawy oczu, czyli rzęs i brwi. Wiele z nich stosuje odżywki, np. Long 4 lashes, Miralash czy LashVolution, by dopomóc swoim rzęsom i sprawić, by były gęstsze i ciemniejsze. Podobnie zresztą z brwiami, które powinny być ciemne i wyraźne. Ładna oprawa oczu dopełnia uroki twarzy i warto o nią zadbać, pamiętając, by nie przesadzić z nadmiarem henny na brwiach.