program magazynowy

Najlepszy program magazynowy 2020

Oprogramowanie magazynowe powinno działać szybko, a przy tym skutecznie i oferować nowoczesne rozwiązania. Jeśli jakikolwiek program budzi wątpliwości, warto wypróbować jego wersję testową.

Programy magazynowe – niezawodność, bezpieczeństwo, szybkość

Wyżej wskazane cechy powinny charakteryzować każdy program do przetwarzania danych magazynowych, tworzy dokumenty magazynowe. W ten sposób zarządzanie punktami jest możliwe bez utraty czasu, a także ryzyka pomyłek i związanych z nimi strat.

Dobrze jest również upewnić się, że wybrany program magazynowy daje możliwość działania na wielu plikach jednocześnie. W ten sposób możliwe jest zarządzanie wielopoziomowe, znacznie szybsze i bardziej efektywne. Takie opcje daje właśnie oprogramowanie LoMag, które jest jednym z najlepszych na rynku w 2020 roku.

LoMag – jak działa beta?

W przeciwieństwie do klasycznych wersji testowych programów, LoMag nie dzieli funkcji na te udostępnione za darmo i te, które działają w programie dopiero po uiszczeniu opłaty. Twórcy programu postawili na zupełnie inne rozwiązanie: możliwe jest korzystanie z pełnej wersji programu, ale jedynie 30 razy. To ilość, która wystarcza na pełne przetestowanie produktu.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, ten program magazynowy daje możliwość obsługi wielu placówek jednocześnie – co oznacza dużą wygodę oraz przejrzystość informacji. Za odpowiednie działanie odpowiada Microsoft SQL Server, który nie ulega awariom zbyt łatwo, a dzięki temu, że jest technologią nowoczesną – działa bardzo szybko i pozwala na wykonywanie kilku działań jednocześnie.