Materace

Materace dla singli i dla par

Wybór dobrej jakości materaca to gwarancja zadowolenia i satysfakcji. To inwestycja, której dokonujemy raz na kilka lat i niezwykle istotne jest by była przemyślana.

Materace dostępne w sklepie sweetsen.pl wykonujemy z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu gotowe modele cechuje wysoki standard, trwałość, estetyczny wygląd. Potwierdza to wiele pozytywnych opinii. Sweetsen.pl to marka doświadczona, stale się rozwijająca.

Materace od sweetsen.pl

Surowce z jakich produkujemy nasze materace posiadają certyfikaty i atesty gwarantujące bezpieczeństwo i możliwość zastosowania w produktach przeznaczonych do użytku przez dzieci i alergików. Sweetsen.pl to szeroka oferta modeli dla każdego. Znajdziesz u nas zarówno materace piankowe jak i sprężynowe bonellowe i kieszeniowe. W czterech różnych stopniach twardości, z różnych materiałów.

Nietypowe rozmiary od sweetsen.pl

Jako jedni z nielicznych możemy poszczycić się bardzo różnorodnym zakresem rozmiarów. Produkujemy materace co 5 cm z szerokości i co 5 cm z długości. Łącznie mamy aż 574 rozmiary każdego modelu materaca. To naprawdę bardzo duży wybór. Materace produkujemy dopiero po złożeniu zamówienia, masz więc gwarancję, że twój materac nie przeleżał w magazynie kilka miesięcy zanim trafił do Ciebie.

Transport do klienta na płasko

Co to znaczy na płasko? Sweetsen.pl współpracuje z firmą transportową, która wozi nasze materace bezpośrednio do klienta. Przewożone są na płasko w pozycji bocznej. Nie są ani zginane ani rolowane. Gwarantujemy, że konstrukcja materaca nie ulegnie przez to uszkodzeniu. Materace leżą jeden obok drugiego, nie na sobie. Nie gniotą się więc pod własnym ciężarem.

Inne produkty od sweetsen.pl

Oferujemy państwu nie tylko materace. Znajdziecie u nas również poduszki ortopedyczne i materace nawierzchniowe a także kilka różnego rodzaju pokrowców. Oferujemy również odbiór starego materaca i jego utylizację. Sweetsen.pl dzięki wykwalifikowanej kadrze udzieli Ci profesjonalnej pomocy i doradzi zakup właściwego modelu materaca. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie i kontaktu.