RoseBelle

Kwiatowa paleta barw

Kwiaty sprawiają, że nasze życie staje się przyjemniejsze. Ich kolory ubarwiają szarą rzeczywistość.

Od wieków w mistrzowski sposób kwiaty podkreślają znaczenie danej chwili. Pamiętamy boginię Demeter, której tęsknota za córką sprawiała, że na ziemi panował nieurodzaj, a kiedy nadchodził czas spotkania z Korą jej miłość i szczęście odmieniały przyrodę w czarodziejski sposób, tak że na ziemi rodziła się wiosna i zakwitały wszystkie kwiaty.

Kwiaty rozczulają

Może właśnie dlatego, że żyją krótko, dozują nam emocje. Czy nie jest jednak tak, że tęsknimy za kwiatami, a szczególnie za chwilami, które przed chwilą one ukwiecały?

A gdyby tak przynajmniej przez dwa lata cieszyć się widokiem świeżych kwiatów i zachować żywe wspomnienia blisko siebie? Ciągle tych samych, bez zmieniania ich w wazonie…

Róże stabilizowane

Natura sama w sobie nie jest tak łaskawa. Pozwoliła jednak specjalistom doskonałe kwiaty uczynić wiecznie żywymi. Proces stabilizacji, któremu poddaje kwiaty firma RoseBelle, jest całkowicie bezpieczny. Kwiaty pozostają naturalne, piękne a przede wszystkim wiecznie żywe. Warto również podkreślić, iż kwiaty stabilizowane pozbawione są alergenów.

Róże stabilizowane są niezwykle piękne głównie dlatego, że do procesu stabilizacji wybierane są kwiaty w fazie najpiękniejszego rozkwitu. Trafiają one do roztworu glicerynowego, który całkowicie wypełnia roślinę.

Co sprawia, że kwiaty mają takie bajkowe kolory? Część kwiatów ma z natury niezwykłe kolory, jednak nasz apetyt na różnorodność barw stale rośnie. Zmiany barwy kwiatu można dokonać nawet w prosty sposób. Wystarczy barwnik spożywczy lub atrament w pożądanym kolorze. Niestety barwniki wpływają na obniżenie trwałości rośliny. Kwiat więdnie w bardzo krótkim czasie.

Kwiaty stabilizowane same w sobie posiadają niezwykle elektryzujące barwy. Gotowe, piękne i wiecznie żywe zdobią nasze wnętrza nadając im uroku i naturalnego wdzięku. Wnętrza nie muszą pozostawać chłodne i nudne. Modne w tym sezonie kolory elektryzujący fiolet czy gorący róż niewątpliwie ożywią białe ściany