wirus

koronowirus COWID-19

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci.

Portal www.ezopark.com wychodząc naprzeciw licznym prośbom oraz informacją w związku z panującą epidemią koronowirus COWID-19 informuje:

Koronawirus może potencjalnie przenosić się na ludzi, szczególnie jeśli wystąpią pewne mutacje w wirusie. Niektóre rzadkie szczepy, w tym koronawirus Wuhana (2019-nCoV) oraz te odpowiedzialne za ciężki zespół ostrego oddechu (SARS) i zespół oddechowy (MERS), mogą powodować śmierć ludzi. Koronawirus zachowuje większą aktywność w niskiej wilgotności i temperaturach. COWID-19 rozprzestrzenia się drogą kropelkową lub przez bliski kontakt z chorą osobą lub chorym zwierzęciem i powoduje zakażenia układu oddechowego u ludzi. Okres wylęgania wirusa może trwać nawet do 14 dni, jednak najczęściej czas pomiędzy wniknięciem wirusa do organizmu a pierwszymi objawami to od 5 do 6 dni.

W kontekście rosnącego zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2 zaleca się, aby pacjenci w trakcie chemioterapii i radioterapii unikali dużych skupisk ludzkich, które mogą być dla nich niebezpieczne. Uroki i magia miłosna to moja specjalność, której poświęcam mnóstwo czasu dopracowując każdy – nawet najmniejszy szczegół. Jak sama nazwa wskazuje spętanie miłosne przywiązuje do nas wybraną osobę na poziomie emocjonalnym. Wykonywane rytuały: urok miłosny, spętanie miłosne, rytuał blokujący, rytuał ceremonialny i inne. Jest to działanie na poziomie energetycznym. Poprzez energię „wkładam” pozytywnie Twoją osobę do głowy wybranka. W wyniku uroku miłosnego, osoba, na którą jest wykonywany cały czas pozytywnie o nas myśli, z czasem pojawia się tęsknota i rodzą się lub pogłębiają uczucia. W miarę jak czyny potwierdzają nasze zaufanie, gdy przekonujemy się, że partner udziela nam wsparcia, zachowuje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, jest wrażliwy na nasze potrzeby, przejawia pozytywne działania, zaufanie do partnera się stabilizuje.

Bardzo zatem proszę swoich rodaków jak i osoby z zagranicy, o spokój i przestrzeganie zasad higieny zgodnie z wytycznymi władz w danym kraju. Na moim portalu otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady. To wsparcie i zaufanie dla doświadczających kryzysu psychicznego, silnej depresji, myśli samobójczych i nie tylko. Oferta portalu kierowana jest do osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, potrzebujących wsparcia i porady, rodziców.

Wychodząc zaś na przeciw dostępności usług mojego portalu, rozumiejąc obecną sytuację gospodarczą i ekonomiczną wprowadzam swego rodzaju zniżki dla zainteresowanych:

– wszystkie usługi objęte są promocją w wysokości 30 procent do 31 maja 2020 roku włącznie
– przy kwocie usług powyżej 500 zł istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 do 3 rat.