AVON

Czy istnieje idealna praca dodatkowa?

Praca dodatkowa to bardzo atrakcyjna forma zarabiania pieniędzy, która pozwoli Ci szybko poprawić stan swoich finansów. Nie da się ukryć, że trudno znaleźć taką pracę dorywczą, która będzie jednocześnie opłacalnym źródłem dochodów i satysfakcji zawodowej. Jeśli chcesz zagospodarować swój wolny czas i myślisz o podjęciu tej formy zatrudnienia, na pewno zastanawiasz się, jakie zajęcie dorywcze mógłbyś wykonywać.

To bardzo trafne pytanie – aby dobrze na nie odpowiedzieć i podjąć najlepszą decyzję, w pierwszej kolejności zastanów się, jakie są Twoje oczekiwania zawodowe i umiejętności, ile wolnego czasu jesteś w stanie poświęcić na pracę i jakie zarobki będą Cię satysfakcjonowały. Następnie zacznij przeglądać oferty. Do Twojej dyspozycji będą m.in. opieka nad małymi dziećmi, osobami starszymi lub niepełnosprawnymi; opieka nad psami, kotami i innymi zwierzątkami w trakcie nieobecności właścicieli; zdalne tłumaczenia z języka, którym biegle władasz; udzielanie korepetycji; sprzątanie – biur, hoteli oraz sklepów w centrach handlowych; prowadzenie domu, ogrodnictwo (np. koszenie trawy); rozwożenie pizzy czy praca na zmywaku. Ofert na rynku nie brakuje, ale biorąc pod uwagę możliwości i ograniczenia wielu ludzi, np. młodych mam, świeżo upieczonych emerytów czy studentów, warto rozważyć jeszcze jedną opcję, jaką jest praca konsultanta współpracującego z renomowaną marką kosmetyków AVON. Największą zaletą tego zajęcia jest pełna elastyczność, dzięki której każdy może wygodnie dopasować je do swoich potrzeb i oczekiwań.

Zalety pracy konsultanta

Praca konsultanta ma naprawdę sporo atutów. To jedna z najwygodniejszych form pracy – nie trzeba nigdzie dojeżdżać, być dyspozycyjnym o konkretnych godzinach ani wyrabiać żadnych norm. Podejmując pracę konsultanta i wybierając AVON, masz szansę wziąć udział w kreowaniu renomowanej marki, która jest znana i ceniona przez miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. AVON rekomendują aktorki i gwiazdy polskiego show-biznesu – Anna Mucha, Małgorzata Socha czy Katarzyna Zielińska. Wśród atutów trzeba wymienić wspomnianą wcześniej elastyczność, a także dostęp do wielu atrakcyjnych rabatów i korzystne warunki naliczania wynagrodzenia.

Kim jest konsultant?

Konsultant AVON to osoba, która ceni swój czas wolny i chce dużo zarabiać przy niskich nakładach pracy, a więc swobodnie decydować o czasie pracy. Do pracy konsultanta najlepiej nadają się wszyscy, którzy są kreatywni i przedsiębiorczy, którzy lubią rozmawiać z ludźmi, chcą codziennie rozwijać swoje pasje i piąć się po szczeblach kariery, nie podlegając nikomu „z góry”. Praca konsultanta daje dużo możliwości – pozwala twórczo rozwijać umiejętności, zdobyć ciekawe doświadczenia zawodowego i ukształtować charakter.

Rabaty na każde zakupy

Każdy konsultant AVON zyskuje szansę rozwoju umiejętności personalnych oraz sporo korzyści materialnych. Przede wszystkim w momencie rejestracji zyskuje dostęp do pakietu specjalnych promocji – rabat do 40% pozwala konsultantom zarabiać na każdym zamówieniu w kampanii. Konsultanci mogą też brać udział w wyjątkowych programach motywacyjnych, które mają motywować ich do osiągania jeszcze lepszych efektów. Z jednej strony konsultant ma niepowtarzalną szansę samorozwoju i elastycznej pracy, a z drugiej może zamawiać markowe kosmetyki w dobrej cenie.

Oferta, która robi wrażenie

To wszystko sprawia, że praca konsultanta to atrakcyjna forma pracy dorywczej, którą warto podjąć. Co prawda na rynku nie brakuje wielu możliwości twórczego rozwoju zawodowego, ale ta opcja jest jedną z najlepszych propozycji. Konsultant renomowanej marki AVON może dobrze zarabiać, a przede wszystkim kreatywnie zarządza swoim osobistym czasem pracy. Jako konsultant zyskasz też niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w rozwijaniu i tworzeniu globalnej marki, którą znają miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Jedno jest pewne – warto spróbować i podjąć pracę konsultanta AVON.

Dowiedz się więcej na temat pracy konsultanta na stronie: avon.zarejestrujemycie.pl/konsultantka