Luminator

Czy film promocyjny to dobry sposób na reklamę firmy?

Filmy promocyjne dla firm zrealizowane w profesjonalny sposób to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się kanałów promocyjnych własnego przedsiębiorstwa w Internecie. Stanowią doskonałe uzupełnienie treści umieszczonych na głównej stronie marki, a także w przystępny sposób przekazują najważniejsze informacje.

Filmy promocyjne dla firm a wzrost rozpoznawalności marki

Filmy promocyjne dla firm – np. w wykonaniu ekspertów ze studia Luminator – to synonim profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każda marka ma nieco inne potrzeby. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii możemy przekuć myśli i pomysły w przyjazną i przystępną formę filmu.

Forma przekazu jest niezwykle istotna, ponieważ każdy człowiek jest istotą sensualną i bodźce zewnętrzne odbiera przede wszystkim zmysłem wzroku. Niebanalny scenariusz i profesjonalny montaż to klucz do osiągnięcia sukcesu. Współczesne multimedia stanowią doskonały dodatkowy kanał, dzięki któremu można w znaczący sposób zwiększyć świadomość marki, która cały czas powinna się rozwijać. Jakie możliwości warto zatem wziąć pod uwagę podczas planowania takich działań?

Szeroki wachlarz możliwości

Nasza firma zdobywa doświadczenie każdego dnia od 2008 roku, dzięki czemu doskonale rozpoznajemy potrzeby klientów, zapewniając kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu różnego rodzaju przekazów multimedialnych, w tym:

  • klasycznych filmów wideo,
  • animacji reklamowych,
  • mappingu,
  • hologramów,
  • projektów w technologii augmented,
  • projektów virtual reality.

Każda z form charakteryzuje się czymś innym, odpowiadając dzięki temu bardzo zróżnicowanym potrzebom i dając możliwość realizacji niebanalnych projektów. Nie inaczej jest w przypadku filmów, które mimo swojej klasycznej formy dają naprawdę szerokie pole manewru, jeśli tylko są realizowane przez specjalistów w swoim fachu.

Od czego zacząć?

Aby stworzyć dobry film promocyjny, w pierwszej kolejności należy określić podstawowe potrzeby i cele projektu. Dzień po dniu śledzimy współczesne trendy, dlatego też wiemy, że profesjonalny film promocyjny może znacząco wpłynąć na wzrost rozpoznawalności marki. Warto przy tym pamiętać, że odbiorcy oczekują jasnego i konkretnego przekazu, który charakteryzuje się jednocześnie autentycznością i nieszablonowym rozwiązaniem. Celem jest wzbudzene zainteresowania.