Czy feromony pomagają w uwodzeniu? Jak dokładnie działają?

Chemia miłości sprawia, że pociągamy innych osobników. Dzięki temu możemy liczyć na zwiększenie swojej atrakcyjności, a także podwyższenie gotowości seksualnej. Zatem pytanie: czy feromony pomagają uwodzić? Jest na to prosta odpowiedź: TAK. I to, że ich nie wyczuwamy nie oznacza, że ich działanie jest niezauważalne. Kluczem do sukcesu jest tutaj ich bezwonność, która sprawia, że tracimy głowę dla drugiej osoby, łączymy się w pary, poprawia nam się nastrój, czy mamy większy popęd seksualny.

Łatwiejszy kontakt dzięki eksplozji feromonów

Feromony idealnie wpływają na tą część mózgu, która jest odpowiedzialna za nasze zachowania instynktowne i seksualne. W efekcie nieświadomie łatwiej nawiązujemy kontakty, jesteśmy bardziej otwarci, mamy lepszy nastrój i życie staje się przyjemniejsze. Do pełni szczęścia potrzebna jest zatem odpowiednia porcja feromonów, która sprawi, że naprawdę poczujemy się jakbyśmy żyli w innym świecie – rozluźnienie i relaks w danym otoczeniu nagle pozwolą na tworzenie szczególnych więzi, o których wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć. Strategiczne miejsca za uszami, na szyi, na nadgarstkach – to na nie warto nanieść odpowiednią ilość kropel feromonów w zależności od wariantu, który wybraliśmy. Potem pozostaje poczekać na rezultaty i wiarę w swoją odwagę.

Pozytywna reakcja na niewyczuwalny zapach

Flirt będzie mógł zostać śmiało osiągnięty, a to co dalej będzie się działo, zależy od tego jak wypadnie dialog oraz czy będą obecne reakcje u drugiej strony: maślane oczy, przygryzanie warg, przechylanie się ku naszemu obliczu, częste spoglądanie w naszym kierunku. Ze świadomością tego, że użyliśmy dodatkowych feromonów niż te naturalnie występujące w ciele, możemy osiągnąć jeszcze więcej. Taka szkoła uwodzenia okaże się świetnym treningiem, który po prostu polubimy. Każdorazowe nawiązanie kontaktu będzie prostsze, toteż można swobodnie wybierać typ feromonów w opcji bezwonnej jak również połączonych z danymi perfumami. Nasze wewnętrzne piękno oraz pewna siebie aparycja od razu będą miały większą siłę oddziaływania.

Jakie feromony warto wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów z feromonami, część z nich posiada wysokie stężenie, inne będą miały we flakonie niewielkie ilości feromonów zmieszanych z perfumami – ponieważ koszt laboratoryjnego ich uzyskania jest dość wysoki. Warto więc zwrócić uwagę nie tylko aby nam odpowiadał zapach perfum, ale również aby zawierały one solidną porcję, różnego rodzaju feromonów. w przypadku kobiet zestaw feromonów powinien zawierać estratetraenol, oraz kopuliny, a w przypadku mężczyzn androsteron, androsteron i androstadienon. Taki set pozwoli cieszyć się mocnym i kompleksowym działaniem.

Pheroamore – kolekcja luksusowych feromonów

Pheroamore to wyjątkowe feromony, które zawierają zapach powstały w oparciu o wyselekcjonowane składniki, kojarzone z luksusem i elegancją. Wieczorowy zapach połączony z feromonami idealnie nada się uroczyste kolacje, randki, spotkania biznesowe, ale również i imprezy i dyskoteki. Pheroamore to podręczny falkonik, który można zabrać ze sobą do saszetki, czy torebki. Dostępny jest w wersji dla kobiet, oraz w wersji dla mężczyzn. Chcesz przyciągać spojrzenia, roztaczać seksualną aurę namiętności? Pheroamore z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Na rynku można spotkać również wiele innych feromonów. Oprócz Pheroamore wiele sklepów posiada również w ofercie Pheromone Essence, czy Love&Desire Premium Edition, marki Sexual Health Series. Zarówno Pheromone Essence, jak i Love&Desire cieszą się dobrą opinią klientów i klientek i dostępne są już od 153 zł w sklepach online i stacjonarnych.