E-papierosy dla każdego palącego bezpiecznie

W obecnym czasie w propozycji sklepu CigArt e-papierosy są postrzegane za jedną z najlepszych form wychodzenia z nałogu palenia, ewentualnie zmniejszenia szkodliwych skutków palenia tradycyjnych papierosów. Oferowany produkt jest zdecydowanie bezpieczniejszy i dużo zdrowszy dla samego palącego jak też jego najbliższego otoczenia.

Bez jakichkolwiek obaw można z niego korzystać znajdując się pośród innych osób z rodziny, kręgu znajomych czy też zupełnie obcych ludzi. Mgiełka wydobywająca się w trakcie palenia epapierosa nie posiada w swoim składzie jakiejkolwiek substancji smolistej, jest ona również bezzapachowa i szybko rozchodząca się w powietrzu. Produkt zachowuje się praktycznie tak samo jak tradycyjny papieros, będąc jednocześnie jego dużo zdrowszym zamiennikiem. Wpływa na to zamiana tradycyjnej nikotyny na zastosowanie nowoczesnego liquida będącego płynną formą glikolu propylenowego(PG), gliceryny (VG), nikotyny w przedziale 3-4% oraz aromatu zapachowo-smakowego. Współcześni producenci epapierosów pomyśleli o każdej osobie decydującej się na wybór tej formy palenia udostępniając na rynku kilka rożnych rodzajów liquida.

Dla palących, którzy poszukują nieco silniejszych odczuć dostępne są mocniejsze liquidy 18-24mg/ml w kolorze czerwonym, opcja najskuteczniejsza w pierwszych dniach po odstawieniu tradycyjnego papierosa. Osoby stawiające na średnio zaawansowane odczucia mogą wybrać liquidy o mocy 12mg/ml oferowane w kolorze niebieskim. Dla wszystkich, którzy sięgają sporadycznie po produkty CigArt e-papierosy zaleca się zastosowanie liquidów o mocy 6mg/ml przypominające tradycyjne papierosy w wersji superlight. Najsłabszym liquidem jest ten ze wskaźnikiem 0mg/ml, powszechnie nazywany zerówką.

Bez względu na to, jakiego rodzaju moc liquida zdecydujemy się wybrać będzie ona znacznie bezpieczniejsza i dużo praktyczniejsza od jakiegokolwiek papierosa w wersji tradycyjnej. Różnica jest widoczna również podczas palenia gdzie w trakcie zaciągania nie zauważymy kłębów dymu a jedynie delikatną mgiełkę będącą całkowicie obojętną dla otoczenia. Z tego też powodu produkt ten jest dopuszczony do użytkowania w pracy, lokalach czy też nawet pubach i restauracjach. Stale rosnący rozwój technologii pozwala na znajdywanie coraz skuteczniejszych i lepiej sprawdzających się rozwiązań zwiększających przyjemność doznań i skuteczność bezpieczeństwa. Warto jednak też pamiętać, że są również osoby, którym nie jest zalecane korzystanie z tego nowoczesnego produktu zwiększającego przyjemność błogiego relaksu.