effectiva.pl

Dlaczego warto uczyć sie angielskiego przez Skype’a?

Brak czasu oraz niechęć do nauki angielskiego sprawiają, że pewnie już dawno porzuciłeś myśl o szlifowaniu języka. Szkoda, bo znajomość angielskiego otwiera wiele możliwości tak zawodowych jak i w kontaktach z ludźmi na całym świecie. Alternatywą dla szkół językowych jest nauka angielskiego przez Skype’a. A dlaczego warto? Przeczytaj poniższy tekst.

Nauka angielskiego przez Skype’a daje większą różnorodność

Lekcje szyte na miarę? Dzięki nauce angielskiego przez Skype’a możesz skupić się na jednym konkretnym działaniu. Może to być na przykład szlifowanie słownictwa, nacisk na mówienie, angielski w biznesie lub lekcje przygotowujące do egzaminów. Dzięki takiemu podejściu nie tracisz czasu na niepotrzebne kwestie, skupiasz się tylko na tym czego tak naprawdę potrzebujesz.

Dobry kontakt z native speakerem

W szkołach językowych jest przeważnie od kilku do kilkunastu uczestników kursu. Nauczyciel nie może więc każdemu z nich poświęcić tyle czasu ile potrzeba. Dzięki nauce angielskiego przez skype’a zyskujesz indywidualny tok nauczania. Lektor jest tylko dla Ciebie i tylko z Tobą konwersuje. A wiadomo, że nauczyciel skupiony tylko na Tobie to najlepszy sposób intensywnej nauki.

Obniżony koszt nauki

Jeśli chcesz się uczyć w szkole językowej musisz liczyć się z kosztami. Czekają Cię wydatki na dojazdy, ale także na materiały. Nauka angielskiego przez Skype’a pozwoli Ci zaoszczędzić – płacisz tylko za konkretną lekcję i określony czas jej trwania. Nic nie kosztują Cię także materiały, ponieważ wszystko dostajesz online. Dodatkowo masz jeszcze możliwość korzystania z różnych interaktywnych form nauki.

Czas i lokalizacja w nauce angielskiego przez Skype’a

Ucząc się angielskiego w szkole językowej musisz liczyć się z daną lokalizacja i godzinami w jakich odbywają się zajęcia. Nauka angielskiego przez Skype’a pozwala dostosować godziny do Twoich obowiązków. Nie musisz więc rezygnować ze swojego codziennego rytmu dnia, by zdążyć na lekcje. To samo dotyczy miejsca – uczysz się w swoim domu, nie musisz więc nigdzie jeździć.

Większy wybór native speakerów

Nie ma nic gorszego dla nauki języka jak lektor, z którym nie można się porozumieć. Nauka angielskiego przez Skype’a pozwala tak wybrać nauczyciela, aby łatwo było się z nim kontaktować. Skype umożliwia Ci dostęp do native speakerów z całego świata, a to z kolei może pomóc Ci przełamać barierę językową. Jeśli dany lektor nie spełni Twoich wymagań, możesz zamienić go na innego.

Nauka angielskiego przez Skype’a jest połączona z relaksem

Wiele osób zapisujących się do szkoły językowej stresuje się obecnością obcego nauczyciela. Nauka angielskiego przez Skype’a sprawia, że nie odczujesz stresu związanego z nauką. Możesz więc całkowicie się zrelaksować i w tym stanie przystąpić do lekcji. A to z kolei na pewno wpłynie na Twoją efektywność, ale także zwiększy przyjemność konwersacji z lektorem.

Sprawdź szkołę nauki angielskiego przez Skype – https://effectiva.pl/