Dla jakiego rodzaju biznesu sprawdzi się reklama wizualna?

Reklama wizualna, czyli banery, szyldy, napisy świetlne, logo biura sprawdzą się u właścicieli biznesów posiadających własny lokal.

Oklejając szybę sklepu, np. z ubraniami, możemy poinformować klientów o aktualnych promocjach i nowym asortymencie. Interesującym rozwiązaniem, rzucającym się w oczy są litery przestrzenne. Nie pozwól, by klient przeszedł obok twojego lokalu obojętnie.

Litery przestrzenne podświetlane wyróżnią cię zarówno w dzień jak i w nocy. Możemy ozdobić nimi biura, hale, pawilony. Materiały, z których wykonane są litery to plexi i PCV, są trwałe i starczą na lata. Energooszczędne oświetlenie LED-owe gwarantują widoczność twojego biznesu przy małym zużyciu prądu. Długa żywotność tego rozwiązania sprawi, że jedyne o co musisz się martwić, to zachowanie liter w czystości.

Inną propozycją umieszczenia logo swojej firmy nad drzwiami wejściowymi lokalu, na którym zmieści się dodatkowo krótkie hasło reklamowe są kasetony. Zastosowana jest w nich podobna technologia, co w literach przestrzennych. wykonane są z PCV podświetlane LED-owo. Reklama ma kształt prostokąta i jest trójwymiarowa. Możesz podświetlić cały kaseton lub tylko logotyp z hasłem. Alternatywnym materiałem, z którego wykonywane są kasetony reklamowe to dibond.

Jeśli nie posiadasz lokalu, bo prowadzisz biznes online lub jesteś mobilną kosmetyczką, konsultantką kosmetyczną, nie musisz rezygnować z reklamy wizualnej. Jeździsz do klientów służbowym samochodem, sprzedajesz ubezpieczenia? Zainwestuj w oklejanie samochodów. Najpierw należy wykonać projekt swojej reklamy, stosownie do rozmiaru i kształtu pojazdu. Masz do wyboru wydruki solwentowe lub cięcia ploterowe. Reklamę z samochodu można usunąć. Zmienisz też kolor swojego pojazdu, oklejając go folią. Odtąd żaden sąsiad nie będzie miał wątpliwości, czym się zajmujesz. Zyskasz nowych klientów i polecenia. W ten sposób przełamiesz pierwsze lody podczas rozmów z potencjalnymi klientami i to oni będą zwracać się do ciebie w razie potrzeby. Nie strać potencjału reklamowego, jaki daje oklejenie pojazdu.

Biznes bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku, nikt poza tobą nie wie, co robisz. Zadbaj o widoczność swojego biznesu dzięki możliwościom jakie daje reklama wizualna.