devPractice

Dedykowane oprogramowanie za darmo

Tworzenie aplikacji bądź programów nie jest rzeczą prostą – wręcz przeciwnie. Chociaż wydaje się, że zajęcie te jest przyjemne niczym prowadzenie strony na WordPressie, wymaga nie tylko sporej ilości czasu, ale również szerokich umiejętności. Każdy, kto chociaż raz chciał zlecić projekt aplikacji dla swojej firmy czy strony WWW wie, że jest to nie lada problematyczne przedsięwzięcie. Ceny niektórych rozwiązań potrafią znacząco ostudzić zapał do dalszego rozwoju biznesu. Brak postępu spędza sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy. Na szczęście, z każdej sytuacji istnieje wyjście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku stworzyliśmy devPractice.

devPractice to miejsce, w którym początkujący programiści mogą nabrać doświadczenia przed „skokiem na głęboką wodę”. devPractice to również firma, która nie boi się wyzwań. Tworzymy prototypy bądź testowe wersje aplikacji na zlecenie jednoosobowych działalności gospodarczych, rodzinnych biznesów, spółek i wielkich korporacji.

devPractice

Co zyskujemy, decydując się na współpracę z freelancerem? To, czego potrzebujemy. Oprogramowanie dostosowane do naszych potrzeb i preferencji. Współpraca z devPractice, a więc współpraca z wolnymi strzelcami daje szereg korzyści. Maksymalna koncentracja na powierzonym zadaniu. Uwzględnienie wszystkich wymagań. Wyraziste efekty. Dynamika działań.

Mały freelancer – wielkie możliwości. Brak doświadczenia nie stanowi żadnej przeszkody. Wiedza, doskonała znajomość branży IT, zapał i gotowość do pracy – to właśnie charakteryzuje naszą firmę. Niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem małej rodzinnej firmy, właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej czy szefem międzynarodowej korporacji – prześlij nam wstępny opis projektu.