Jackonet

Cechy miniciągników marki Kubota.

Ciągniki kompaktowe doskonale sprawdzą się na niewielkich powierzchniach, wymagających dużej mobilności. Przydadzą się nie tylko do hodowli zwierząt, prac w sadownictwie, ale również do prac komunalnych, ładowania i transportu, a także koszenia. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, stosunkowo dużą moc silnika i niezwykłą zwrotność staną się przydatną maszyną nie tylko w niewielkich gospodarstwach, ale także w przydomowych ogrodach.

W przypadku posiadania niewielkiego gospodarstwa klasyczny ciągnik o standardowych wymiarach może być maszyną zupełnie zbędną. Jeśli nie musimy wykonywać wielu skomplikowanych prac, a zależy nam jedynie na maszynie do transportu, ładowania lub koszenia warto zwrócić uwagę na miniciągniki. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze modele i cechy miniciągników marki Kubota, dostępnych w sklepie Jackonet.

Przestronna kabina z klimatyzacją lub ogrzewaniem

Kompaktowe ciągniki STW i B2 oferują zintegrowaną kabinę, umieszczoną na czterech słupkach, doskonale wyciszoną oraz z dobrą widocznością we wszystkich kierunkach. Obydwa modele są również wyposażone w klimatyzację, która chłodzi w upalne dni, a także w ogrzewanie, dzięki czemu możliwa jest również praca w czasie zimnych pór roku.

Model Kubota BX również został wyposażony w kabinę, posiada ona jednak otwory wentylacyjne służące do cyrkulacji powietrza oraz ogrzewanie niezbędne do prac zimą, na przykład do odgarniania śniegu.

Prostota obsługi oraz wygoda

Wszystkie miniciągniki marki Kubota mogą pochwalić się prostotą obsługi oraz przejrzystością deski rozdzielczej oraz wskaźników. Dodatkowo modele STW oraz B2 posiadają gniazdko elektryczne, dzięki któremu możemy ładować na przykład telefon.

Model B1 wyposażony został w hydrauliczne wspomaganie kierownicy, dzięki czemu manewrowanie oraz obsługa dodatkowych narzędzi jest jeszcze łatwiejsza. W modelu BX zastosowano natomiast regulowaną kolumnę kierownicy, dzięki czemu osoby o różnym wzroście mogą dopasować ją do swoich potrzeb.

Zwrotność, szybkość i możliwość dostosowania do potrzeb

Ciągniki kompaktowe marki Kubota charakteryzują się również doskonałą zwrotnością. Bez problemu można z nimi pracować w nietypowych miejscach, na przykład podczas koszenia trawy pomiędzy drzewami czy architekturą ogrodową. W modelu STW prędkość maksymalna wynosi aż 34 km/h, dzięki czemu możemy nie tylko szybko się poruszać po drodze, ale również szybciej wykonywać niezbędne prace.

Co więcej, każdy miniciągnik Kubota możemy wyposażyć w elementy dodatkowe, takie jak na przykład kosiarka do trawy czy ładowacz czołowy z łyżką. Dzięki temu jedna maszyna wystarczy, by spełniać różnorakie zadania.