zegarki casio

Casio – zegarki dla każdego

Zegarki producenta Casio z pewnością mogą być uznane za wyznacznik prestiżu. Jest to marka o bogatej tradycji, produkująca nie tylko wyroby wysokiej klasy, ale dostarczająca zegarki dla każdego. Sukcesem marki z pewnością jest również szeroka gama produktów. Bez znaczenia czy potrzebujemy zegarka eleganckiego, sportowego, czy nowoczesnego smartwatcha – oferta producenta sprosta naszym oczekiwaniom. Zegarki Casio są dostępne w asortymencie sklepu www.OTOZEGARKI.pl. Po zakupy warto odwiedzić poniższy link:

https://www.otozegarki.pl/zegarki/casio

Elegancki zegarek Casio

Jako idealny dodatek do wieczorowego stroju można z pewnością uznać model CASIO LTP-E148GL-1AEF. Piękny i ponadczasowy wygląd został tutaj uzyskany, dzięki zastosowaniu prostoty oraz stylu klasycznego. Za sprawą klasy wodoszczelności jest odporny na zachlapania oraz wysoką wilgoć. Będzie to model kobiecy pasujący do złotej biżuterii i innych szykownych dodatków.

Propozycją męskiego i eleganckiego zegarka będzie CASIO EDIFICE EFS S510D 7AVUEF. Dedykowany jest dla mężczyzn za sprawą dużej i solidnej koperty. Wykonany ze stali szlachetnej, posiada szkiełko odporne na zarysowania oraz umożliwia pływanie z nim lub branie prysznica. Zegarek jest zasilany energią słoneczną.

 

Zegarek dla sportowców

Osoby prowadzące aktyw tryb życia będą wymagać od zegarka znacznie więcej. Ważna jest nie tylko wysoka wytrzymałość, wodoszczelność, ale również jego funkcjonalność. Zegarkiem dla wymagającego sportowca będzie CASIO G-SHOCK WAVECEPTOR GAW-100B-1AER. Za sprawą wykonania z twardych tworzyw sztucznych będzie dostosowany do pracy w każdych – niekorzystnych warunkach. Posiada liczne funkcje dodatkowe jak: chronograf, funkcję daty, czy budzik. Jest to wodoszczelny zegarek, umożliwi nie tylko pływanie z nim, ale również nurkowanie do głębokości 200 metrów.

 

Zegarek retro

CASIO RETRO A158WEAD 1 jest propozycją dla osób ceniących dawny styl. Klasyczny wygląd jest pokreślony przez wykonanie ze stali szlachetnej i zastosowania wielofunkcyjnego, wyraźnego wyświetlacza. Model nie powinien być zanurzany pod wodą, aczkolwiek jest odporny na zachlapania.

Propozycją zegarka retro dla wymagających będzie CASIO DW-5035D-1BER G-SHOCK DW 5035D 1B. Oprócz klasycznego wyświetlacza posiada wszystko, co czyni go doskonałym w swojej klasie. Klasę wodoszczelności umożliwia pływanie oraz nurkowanie. Posiada szkiełko mineralne odporne na zarysowania i system antywstrząsowy. Oprócz tego jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji jak: datownik, alarm, podświetlenie, zakręcany dekiel, czy timer.