_wozek-bugaboo-buffalo-baza-czarna-na-aluminiowym-stelazu-z-kremowa-budka-wyprzedaz-12158_2

Bugaboo – nowe spacerowe trendy

Ostatnimi czasy rodzi się coraz więcej dzieci i w związku z tym na ulicach odbywa się istny pokaz mody, jeśli chodzi o rodzaje wózków. Producenci prześcigają się w produkowaniu coraz to nowych kolekcji, a rodzice dumnie prezentują je na ulicach. Nic w tym dziwnego, wózki są naprawdę okazałe.

Bugaboo jest firmą, która dba o potrzeby najmłodszych pasażerów i ich rodziców. Trendem wyznaczanym przez nich jest solidność połączona z nowoczesnym designem. Oferowane przez nich zestawy głęboko – spacerowe są niezwykle wygodne i zapewniają płynną jazdę w każdych warunkach, a rodzicom przyjemne prowadzenie. Gumowo – żelowe koła są odporne na uszkodzenia i sprawdzają się nawet na trudnych terenach. Głęboki piach czy śnieg pokonuje bez przeszkód dzięki dwudzielnej konstrukcji, która pozwala na złożenie przednich kół, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Dodatkowe adaptery pozwalają na przymocowanie do stelażu fotelików samochodowych innych firm.

Bugaboo myśląc o najmłodszych postarała się, by siedzisko spacerowe posiadało trzystopniową regulację kąta nachylenia, niezależnie od tego czy przymocowane jest przodem czy tyłem do pałąka. To co nietypowe w wózkach Bugaboo to funkcja przedłużenia budki, aż do pałąka. Ma to na celu dodatkową ochronę przed zmieniającymi się czynnikami pogodowymi, jak wiatr, słońce, czy deszcz.

Wielostopniowa regulacja rączki zapewnia komfort każdemu rodzicowi, niezależnie od wzrostu.

Co warto jeszcze podkreślić to fakt, że składa się płynnie, a po złożeniu doskonale mieści się w bagażniku samochodu, a w domu nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Jeśli mowa o podróżach, to Bugaboo pomyślało o wszystkim. Dodatkowe akcesoria zapewnią naprawde wygodną i przyjemną podróż.

Kiedy przychodzą pierwsze chłody warto zaopatrzyć się w śpiworek do wózka. Spacery przecież są najwspanialsze na świecie, szczególnie jak szkrabowi jest sucho, cieplutko i przyjemnie. Największą zaletą śpiworków jest to, iż otula dziecko całkowicie i maluch na pewno się nie odkryje. Śpiworek to praktyczny dodatek podczas podróży i spacerów zapewniający wygodę nie tylko dziecku oraz rodzicowi.