Brodziki prysznicowe

Brodziki prysznicowe w promocji

Brodziki – jakie powinny być?

Brodziki prysznicowe przede wszystkim powinny być wygodne. Co rozumiemy pod pojęciem wygodne? Jest to pojęcie szerokie. Wygodne – czyli ułatwiające swobodne poruszanie się, wykonywanie wszelkich manewrów umożliwiających bezproblemową kąpiel, a także wiele jeszcze innych walorów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bordziki prysznicowe w promocji o wielu kształtach. Mogą być to na ten przykład: Brodziki prostokątne, kwadratowe, a także półokrągłe. To, jaki brodzik wybierzemy, zależne jest głównie od ukształtowania oraz metrażu naszej łazienki. W takiej sytuacji, jeżeli nosimy się z zamiarem instalacji kabiny prysznicowej wraz z brodzikiem, należy w pierwszej kolejności dokonać prawidłowych pomiarów. Pozwolą one na ustalenie, jakie konkretne parametry nasza instalacja powinna posiadać.

Jakimi kryteriami musimy się kierować przy wyborze brodzika do naszej kabiny?

Jeżeli mamy przestronną łazienkę, najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku byłby oczywiście brodzik kwadratowy. Ten typ produktu, pozwala na swobodną przestrzeń w poruszaniu się, a co za tym idzie, większe pole manewru w przypadku, gdy mamy do czynienia z osobą o ograniczonych możliwościach ruchowych. Wówczas nie musimy się martwić, że bliska nam osoba, mająca taki problem, będzie miała poważne utrudnienia w wykonaniu wszelkich czynności związanych z pielęgnacją ciała. Jeśli natomiast mamy wąską łazienkę, wówczas należałoby zastosować brodzik prostokątny. Jest to alternatywa dla brodzika kwadratowego, ale stosowana wtedy, kiedy nie mamy możliwości zamontowania brodzika o równych bokach. Ostatni rodzaj brodzika, to brodzik półokrągły, którego montowanie wykonujemy w najmniejszych łazienkach, w których nie mamy innych możliwości, jak tylko zamontowanie mniejszego brodzika.

Jakie obudowy do brodzików?

W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów brodzików. Są to brodziki do łazienek większych, jak również tych małych. Prócz posiadania wygodnego brodzika prysznicowego, ważną kwestią jest także zamontowanie odpowiedniej obudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, brodzik zyskuje konkretny design. Najpopularniejszym rozmiarem produktu jest rozmiar 90×120.

Tania łazienka, to samo zło?

Nie jest to tak do końca prawdą. W sytuacji, gdy mamy wiele ograniczeń co do montażu, musimy się zadowolić tym, na co nas stać, a przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę wszelkie możliwości techniczne. Dlatego też przed przeprowadzeniem remontu w naszym domu lub mieszkaniu, zaplanujmy wszystko w szczegółach.