bezgotowki.pl

Bez gotówki, czyli bez problemu!

Płatności bezgotówkowe zyskują na popularności. Ich zwolennicy jako argumenty przemawiające za tą formą wymieniają przede wszystkim bezpieczeństwo, wygodę oraz szybkość. Dowiedz się więcej o prawdziwej rewolucji w płatnościach.

Zmiany w płatnościach – coraz częściej bez gotówki
Polacy coraz bardziej przekonują się do płatności bezgotówkowych, co wynika między innymi z najświeższych badań przeprowadzonych przez eService. 56% respondentów jako preferowaną, częściej wykorzystywaną metodę płatności wymienia transakcje przeprowadzone bez gotówki (płatności bezgotówkowe), ponieważ zdaniem większości ich przewagą nad płatnościami gotówkowymi jest m.in. szybkość, wygoda oraz bezpieczeństwo. Warto dodać, iż dochodzi nawet do sytuacji, w których klient zdecydowany na zakup produktu lub usługi jest w stanie z niego zrezygnować ze względu na brak możliwości przeprowadzenia płatności za pośrednictwem karty płatniczej, BLIKa lub telefonu komórkowego. Obserwując ten trend, przedsiębiorcy wyposażają swoje punkty handlowo-usługowe w terminale płatnicze, aby spełnić oczekiwania swoich klientów. Jednak wciąż można znaleźć placówki, w których przeprowadzenie płatności bezgotówkowej jest po prostu niemożliwe. Przedsiębiorcy, zapytani o powody, najczęściej wymieniają obawy przed wydatkami związanymi ze sprzętem (terminale płatnicze) oraz opłatą za usługę. Na szczęście pojawiała się szansa na darmowe terminale płatnicze.

Darmowe terminale płatnicze? Teraz to możliwe!
Na początku roku 2018 wystartował program Polska Bezgotówkowa, który jest niejako odpowiedzią na potrzeby rynku. Jego celem jest promocja oraz rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki niemu mikro oraz mali przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie oraz szansę na wdrożenie płatności bezgotówkowych w swoich punktach handlowo-usługowych bez obaw o koszty. Jak dostać się do programu Polska Bezgotówkowa? Wystarczy przejść szybki i prosty proces weryfikacji (krok po kroku):
– wybierasz terminal płatniczy (modele do wyboru to terminal standardowy oraz terminal Smart D220)
– wypełniasz formularz zgłoszeniowy (w którym podajesz wszystkie podstawowe informacje na temat swojej firmy)
– fundacja Polska Bezgotówkowa dokonuje weryfikacji i przedstawia rezultat
– jeżeli pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji, otrzymujesz przesyłkę
Jeden z partnerów fundacji Polska Bezgotówkowa – eService – zapewnia darmowe terminale płatnicze (do 3 sztuk), ponadto przedsiębiorca zostaje zwolniony z abonamentu na 12 miesięcy. Więcej informacji o programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz na dedykowanej stronie Bez Gotówki: https://bezgotowki.pl/.